Kapat

Biriyle tanıştım ve hesabını açıp kapattı, ne demek bu?

Bugün bir çocukla tanıştım, arkadaşımın arkadaşı. Oyun falan oynadık, baya sempatik bir çocuk tatlı da. Dağıldıktan sonra durakta otobüs beklerken çocuğun profiline baktım hesabı açıktı, onunki açık diye ben de açtım. Aradan yarım saat geçmedi ki hesabını gizlemiş ve ben de gizledim. Sonra akşam ben instaya foto attım ve ortak arkadaşımızı etiketledim, ve arkadaşımız benim gönderimi hikayesinde paylaşmış. O paylaştıktan sonra yeniden çocuğun profiline girdim ve hesabı açıktı, o açınca ben de açtım hesabımı. Sizce burdan bişeyler çıkartabilir miyiz?

0|0
43

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Çocuk sonuçta yakışıklı yani istediğini yapar. Elini sallasa ellisi yani senin bir farkın olması lazım. İnstagram açıp kapatmakla olmuyor bu işler. Ne olması lazım?
    Bir gece ansızın whatsappını açacak mesajlara bakarken o da ne? senin memişler. Sonra o memişlere hasta olup sana <3 atacak. Sonra sonsuza kadar mutlu mesut yaşayacanız. Nasıl fikir?

0|0
    0|0
  • Çıkartamayız.

0|0
    0|0
  • Ne bileyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden takip atmıyorsunuz böyle saçma şeylere yöneliyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 2gün

Normalde atarım direkt çekinmem ama işte ne bileyim ortak arkadaşımızdan dolayı atamıyorum sanırım 🤷🏻‍♀️

• 2gün

Sonuç olarak tanışmışsınız

• Oha ne sacma soru hic bisey dusunme

0|0
    0|0
  • Aç kapa aç kapa artema

0|0
    0|0
  • çocuk dediğin kişinin bir şeyden haberi yok, allah bilir hangi kıza trip atıyor.. sen de üzerine alınıyorsun.

1|0
    0|0
    • 2gün

Trip atmakla ne alakası var ki anlamadım?

• 2gün

Katiliyorum. Gorus paylasan arkadasa

• 2gün

kavga etmişlerdir ya da kız buna küsmüştür bu da hesabını kapatıp açıyordur kıza trip olsun diye. yani kısaca seninle bir alakası yok

Yükleniyor...