Biriyle tanıştım ve hesabını açıp kapattı, ne demek bu?

Bugün bir çocukla tanıştım, arkadaşımın arkadaşı. Oyun falan oynadık, baya sempatik bir çocuk tatlı da. Dağıldıktan sonra durakta otobüs beklerken çocuğun profiline baktım hesabı açıktı, onunki açık diye ben de açtım. Aradan yarım saat geçmedi ki hesabını gizlemiş ve ben de gizledim. Sonra akşam ben instaya foto attım ve ortak arkadaşımızı etiketledim, ve arkadaşımız benim gönderimi hikayesinde paylaşmış. O paylaştıktan sonra yeniden çocuğun profiline girdim ve hesabı açıktı, o açınca ben de açtım hesabımı. Sizce burdan bişeyler çıkartabilir miyiz?

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk sonuçta yakışıklı yani istediğini yapar. Elini sallasa ellisi yani senin bir farkın olması lazım. İnstagram açıp kapatmakla olmuyor bu işler. Ne olması lazım?
    Bir gece ansızın whatsappını açacak mesajlara bakarken o da ne? senin memişler. Sonra o memişlere hasta olup sana <3 atacak. Sonra sonsuza kadar mutlu mesut yaşayacanız. Nasıl fikir?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çocuk dediğin kişinin bir şeyden haberi yok, allah bilir hangi kıza trip atıyor.. sen de üzerine alınıyorsun.

1|0
    0|0
    • Trip atmakla ne alakası var ki anlamadım?

• Katiliyorum. Gorus paylasan arkadasa

• kavga etmişlerdir ya da kız buna küsmüştür bu da hesabını kapatıp açıyordur kıza trip olsun diye. yani kısaca seninle bir alakası yok

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

32
  • Neden takip atmıyorsunuz böyle saçma şeylere yöneliyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Normalde atarım direkt çekinmem ama işte ne bileyim ortak arkadaşımızdan dolayı atamıyorum sanırım 🤷🏻‍♀️

• Sonuç olarak tanışmışsınız

• Oha ne sacma soru hic bisey dusunme

0|0
    0|0
  • Çıkartamayız.

0|0
    0|0
  • Ne bileyim

0|0
    0|0
  • Aç kapa aç kapa artema

0|0