Lütfen yardım edermisiniz Ne anlama gelir?

Benden sana yar olmaz diyen eski sevgili erkek?

0|0
04

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya seni sevmiyo ya da başka bir durum var. Onun için olmaz diyo.

0|0
    0|0
    • 5gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradım dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne deva

• 5gün

Peki bu güven kazanamazmıyim

• 5gün

Güven tek kullanımlıktır.

• asla olmayacak demek

0|0
    0|0
    • 5gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradım dedim biz olabilirz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne devam

• 5gün

çoktan bitmiş araya 3. kişileri sokmuşsunuz geçmiş olsun

• Daha önce de paylaştın neden zorluyorsun

0|0
    0|0
  • Ben sana layık değilim diyor..

0|0
    0|0
    • 5gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradm dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne devam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...