Aşırı kıskanç biriyim var mı aranızda böyleee?

Sevince çok kıskanıyorum, halbuki güzel de bir kızım özgüvenim de yerinde. Ama bu huyumu hiç sevmiyorum, sevgilim bir kızı ekleyince hemen sil diyip sık boğaz eden biriyim napabilirim böyle olmak istemiyorum :((

0|2
914

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Merhaba,
    Bende aşırı kıskanç biriyim. Öyle kıskancım ki erkek köpekten bile kıskanırım. Küçük bir çocuktan bile kıskanırım. En çok beni sevecek benimle ilgilenecek. Sevgilinin karşı cinsi eklemesi bence yanlış. Bende yasak ben izin vermem ve de eklemem...

0|0
    0|0
  • Daha önce aldatılmış veya onun gibi birşeyler olmuşsa doğaldır bu. Fakat güven ıvır zıvır diyorlar hikaye. Kalbi kaderi allah veriyor bugün bana yasar yarın başkasına bilinmez tedbir almak iyidir. Madem seviyor diğerlerine yol verecek ben zamanında insta face kapattım

0|0
    0|0
  • Seviyosan bunun olması normal bende sevdigimde böyleyim maalesef gecmiyen bişey ama güzel bir his

0|0
    0|0
  • En iyisini yapıyorsun ama fazla abartmamaya çalış :)

0|0
    0|0
  • Öyleyim

1|0
    0|0
  • Ben de yok o

1|0
    0|0
  • fazla değer verdinmi götleri kalkıyor

1|0
    0|0
  • Kıskanan kişinin özgüveni yerinde değildir bacım.

0|0
    0|0
  • Devam et öyle olmaya.

0|0
    0|0
  • O kadar aşırı kıskanç değilim hanımefendi

0|0
    0|0
  • Ben tabiki

0|0
    0|0
  • En sevdiğim

0|0
    0|0
  • Kısaca yorumluyım herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • E peki sevgiline başka bir kız iş atsa ne yaparsın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben de öyleydim. Kendime zarar vermekten baska bir işe yaramadı emin ol. Ona güveniyorsan onu sıkma çünkü problem yaşarsınız bu şekilde. Ben artik bunaltmiyorum onu aksine bana daha da yaklaştı simdi o söylüyor her seyi hatta ben mesaj atmayinca aramayınca tavir aliyor bana 😊 her sey olacagina varir kaderindeyse zaten olur. Sıkma bosver.

0|0
    0|0
    • 3gün

Sen nasıl kıskançlığını dindirdin peki? Bana da bir el atsan hiç fena olmaz :(

• 3gün

Canım önce bir psikiyatriye gittim. Yani hayati kendime zehir ediyordum çünkü. Bir süre ilac kullandim sonra biraktim. Her sey sen de bitiyor bunu unutma. Bak eger sen onu kaybedersen o da seni kaybedecek. Ve eger o senin kaderindeyse seni bulacak. Sen ne yaparsan yap eger o guvenilmez biriyse ve bir haltlar yapacaksa her türlü yapacak. Buna biz engel olamayiz. Ve bu dünyanın sonu değil. Bunu kendime empoze ettim. Neden hep ben kıskanıyorum dedim. Simdi rahatim aksine o düşüyor üstüme. Bir seylerle uğraş. Ben çalışıyorum aklimdan çıkıyor o yüzden. Kiskanclik insani yer bitirir. Sen kıskanmayınca guvenilir biriyse yapmaz zaten bur sey merak etme.

• 3gün

Bak bir de bu sosyal medya meselesi var. Benim erkek arkadasimin kiz eklemek gibi bir seyi olmadi. Yani ben istemeyince kabul etmedi kimseyi. Sosyal medya ikiniz mutluysaniz kullanirken güzel. Onun dışında sorun yaratmaktan baska bir seye yaramaz. Soyle yapabilirsin onun yaptiklarini sen de yap. Ona kizma ama sen de yap bakalim o kabul edecek mi. Eger etmezse o zaman dersin kendin hoslanmadigin seyleri bana yasatma diye.

• İnsan güvenince kiskanmiyor bunu bilir bunu söylerim.

0|0
    0|0
  • Onceden kiskanirdim artik buna layik gormuyorum kimseyi

0|1
    0|0
  • Kıskançlığın 2 sebebi vardır ya kendine güvenmiyosundur ya karşındakine.

0|0
    0|0
    • 3gün

öyle mi dersin? Napmam lazım peki ona güvenim var aslında onunla alakası değil bence

• 3gün

Sebebini bulman lazım. Güvenle alakasız bir kaybetme korkun olabilir. Neden kıskanıyosun diye bir sor bakalım kendine asıl sebebe inmeye çalış

• 3gün

Sanirim kaybetme korkusu var evet

• Özgüvenle ilgili değil canım millete güven yok ondan.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle bazen çorabımi ayağımdan kskaniyorm

0|1
    0|0
    • 3gün

Dimi yaaaa lanet olsun böyle huya

• 3gün

Aynwn ve bu yüzden çok zayıf kalıyorum kskanclgm yüzundne

• Ben.

0|0
    0|0