Lütfen yardım edin?

Eski sevgili neden bendem sana yar olmaz umut vermek istemiyorum sana der?

0|0
16

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• demek ki elinde başka keklikler de var yoksa seni elinde tutmaya çalışırdı

0|0
    0|0
    • 1gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradım dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne deva

• 1gün

Eset yaptığım hataları yüzüne vuruyor ama çok seviyorum bana benden sana yar olmaz dedi sizce neden böyle dedi

• 1gün

realist birisi o da bu söylediklerimi biliyor demek ki

• Sen yoluna ben yoluma demek istiyor kendi yoluna bakmalısın bence

0|0
    0|0
    • 1gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradm dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne devam

• Konu başı olmadan zor

0|0
    0|0
    • 1gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorm artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradım dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne devam

• 1gün

His olmasa sevgi olmasa gurur değil inat olurdu

• 1gün

Nasıl yani

• İçinde birşeyler bitmiştir

0|0
    0|0
    • 1gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradım dedim biz olabilirz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne devam

• Senden ayrılma isteği

0|0
    0|0
    • 1gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradm dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne devam

• 1gün

Ondan vazgeçebilir misin

• 1gün

Bilmiyorum sizce neden böyle davrandı

• Uğraşma bence konu uzar

0|0
    0|0
    • 1gün

• 1gün

Gerçek şu ister ağır de ister inanma gerçek sevilmek sevdiğin kişi seni seviyo mu bitti seviyosun ama sevmiyo mu bırak bu kadar basit yoksa sevil sevme

• 1gün

Sizce şu an hangisi

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevmiyor çünkü

0|0
    0|0
    • 1gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmams gibi davrandı aradım dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne deva

• 1gün

Beynim yandı

• 1gün

His varmıdır sizce

Yükleniyor...