Aşk konusunda neden hiç yüzüm gülmüyor? Cevap veren herkese +1?

Biri oluyor konusuyoruz mutluyuz. Aramizdada bir seyler olacak gibi açıkca konusuyoruz. Ona hislerim buyuyor sevgi bu diyebiliyorum, onunla ilgili hayaller kurmaya başlaıyorum. Birden bitiyor her sey, ne bir konusma ne bir aciklama. Yabanciymisim gibi davraniyor. 3 kisiye boyle yogun duygular hissettim ve 3 ude ayni sonuclandi. Niye boyle oluyor?

0|0
617

En İyi Erkek Görüşleri

• Ya hayatına yanlış insanları dahil ediyorsun ya da hayatındaki insanlara yanlış davranıyorsun. Öncelikle empati yaparak hata mı yapiyorum acaba diye kendini sorgula. Sonra da hayatına aldığın insanlar doğru insanlar mı acaba diye sorgula. Nedenini mutlaka bulursun.

1|0
    0|0
    • Kendimi zaten gercekten sorguluyorum hatta birimde hatali oldugumuda dusunuuorum ama sonraki 2 sinde degil

• acaba karşı cinsin hoşuna gitmediği bir şey mi yapıyorsun ya da söylüyorsun mesela ben şu anda dengesiz olan flört ettiğim kızı hayatımdan çıkardım...

1|0
    0|0
    • Dengesoz bir insan degilim. Yaptiklarima da dikkat ederim ama tabi nelerden rahatsiz oldugunuzu pek bilmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Malesef benim seviyorum ne yazikki ya ailen araya giriyo ya da başkası ya da hayat şartları bence aşk yaşamamak en iyisi çünkü en zararlı en çok seven oduyo

1|1
    0|0
    • Oyle. Sevginin bedeli bu kadar agir olmamali

• Bence öyle kimi gördün ki ölene kadar aşkını yaşayan veya seviye kavuşan

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

515
  • Erkekler önce gidiyorsa demek ki ;

+ evlilik delisisin
    + çirkinsin
    + ciddisin

bu 3 sebepten biri sana ait sanırım

1|1
    0|0
    • Evlilik delisi degilim evlilik icinnonumde ne az 2 3 yil oldugunu dusunuyorum. Cok guzelim havalarinda degilim ama cirkin olmadigimi biliyorum. Ciddilige gelecek olursak aslinda genelde neseli biriyimdir. Canim sıkkin oldugu zamanlar haric

• demek ki ayı değilmiş onlar çünkü armutun iyisini ayılar yer.

umarım karşına iyi bir ayı çıkar

• Tiple alakalı hepsi. Hiçbirinin tipi yeterince iyi değildir.

1|0
    0|0
  • Çünkü artık insanlar az bir ilgi duysalar bile aşk diyorlar buna aşk bu değil hanımefendi beyfendi

1|0
    0|0
    • Az bir ilgi begenme degil zaten benim hissettiklerimde 3 gunde olusan seyler degil

• Senin için değil genel olarak konuşuyorum ben

• Bende bir dönem böyleydim daha takmıyorum sal akışına bırak.

1|0
    0|0
  • Aynısı banada oluyor bir gelen bir daha gitmesin ya

1|0
    0|0
    • Madem bu kadar kisa surede gideceksin hic gelme ama demi

• Aynen öyle ya ilişki ciddiyet ister bunlar hala laylay lom peşinde

• hevesle başlıyorsunuz zaten nereye kadar çıkabilirsiniz ki sonunda bitecek

1|0
    0|0
    • Tum iliskilere sonunda bitecek gozuyle mi bakiyorsun

• Ama ben insanin dogru aski unide bulacagina inananlardandim bu inancimi kaybettim

• Yok öyle bir şey

• Emin ol seni üzüyorsa bir başkasını güldürüyordur.

1|0
    0|0
  • çok mu konuşuyorsun

1|0
    0|0
    • Cok da azda degil

• bir noktadan sonra sohbetin açmıyor olabilir daha mantıklı konuşmayı deneyebilirsin. Mesela bir cümleyi kuracagın zaman önce düşün ben bunu söylersem ne olur de bir mantığı varsa söyle yoksa söyleme

• Yalnız değilsin kardeşim..

1|0
    0|0
  • Yanlış seçim?

1|0
    0|0
  • bir anda gelir aşk oluruna bırak

1|0
    0|0
  • Arada bir çekim tutku yok ve bitiyor

1|0
    0|0
    • Bu da olabilir bilmiyorum ama sevmistim

• Sende birşey var

1|0
    0|0
    • Ben sucu kendimde ariyorum zaten bu 3 kisinim birinde suclu oldugumuda biliyorum ama digerleri icin kendimde bir hata bulamiyorum

• Üçüyle de birşeyler yaşadın mı

• Eksik şeyleri fark et

1|0
    0|0
  • Hayırlısı denk gelmemiş demek ki

1|0
    0|0
  • reelde mi oluyor sanal damı

1|0
    0|0
  • Hani +1 verecektin.

0|0
    0|0
    • Soru ile ilgili goruslere veriyorum

• Senin için emek veriyorlar mı , fedekarlık yapıyorlarmı

1|0
    0|0
    • Hayir

• Mesela, çalıştiğı bir zaman dışarı çıkamıyorum, hastayım ilaç getirirmisin de. Eğer bir insan başkası için emek veriyorsa ve çabalıyorsa, onun için ondan vazgeçmek daha zor oluyor, insan en çok kendini kandıriyor, beyin o anda birşeyler yapıyorsam seviyorumdur diyor. Sonrası sana kalmış.

• Tesekkurler

• Konuşalım

0|0
    0|0
  • Erkekler böyle kendinde suç arama.

1|0
    0|2
    • Dedi çok bilmiş

• Erkekleri genelleme, siz ilişkinizin arkasında durursanız bizde dururuz.

• @Ranzi ben zaten arkasindaydim iliskimin o durmadi birilerinin ogrenmesini bile istemedi

Yükleniyor...