Kıskançlık için ilaç tedavisi görüp sonuç alan var mı? Ne gibi değişiklikler yaşadınız?

Eşi tv de veya klipte güzel kızları görünce kıskançlıktan ( onlardan çirkin olmaktan) gece boyu ağlayan bir kadın...
Güncellemeler:
5gün
İlaç kullanmış ve sonuç almış biri yok mu?

0|0
65

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kıskançlığın tedavisi varsa hatta bu yüzden paranoyaya bağlayanlar için bir tedavi varsa ks dekiler dahil bir çok kişinin bu tedaviyi alması gerekir.

1|0
    0|0
    • 5gün

Evet ilaç yazıyor psikiyatristler kıskançlık tedavisinde

• Etkisini gördünüz mü diye soracağına ilaçlarını kullan. Bir bildiği var ki yazıyor doktor değil mi

0|0
    0|0
    • 5gün

İllaki öyle fakat insan birilerinden güzel sonuçları varsa duymak istiyor

• 5gün

Şimdi bu ilaçlar Ssri sınıfı ilaçlar. Herkeste farklı sonuçlar ortaya çıkarır birisi öldüm bittim derken diğeri mutluluktan havaya uçtum kuş gibi hafifledim der. O yüzden kullanmadan bilemezsin.

• vay be böyle kadınlar varmıymış ağladığından dolayı kıskanan kadın için kötü erkek için iyi bir durum olabilir

0|0
    0|0
  • Vardır la

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
    • 5gün

Aynen yüzyıllardır böyle bir bölüm okuyup tıpta bu kadar ilerlenmiş olması ve kuru bir cahilin " saçma " diyerek bu kadar basite indirgeme özgüvenini kendinde bulması kadar saçma

• 5gün

Sacma knk simdi sutunu icip uyu

Kızlar Ne Diyor 6

• Sorun kendini beğenmemen eşinle çok bir alakası yok

1|0
    0|0
  • O kadar değilim de kiskaninca gözüm döner kavgacı olurum

1|0
    0|0
  • Tedavisi varsa ben de alayım 😂 ama detaydaki kadar değilim tabi

0|0
    0|0
    • 5gün

Evet ilaç yazıyor psikiyatristler. Bnde merak ediyorum faydasını görmüş biri var mı diye

• 5gün

Sen ilacı al işe yararsa bana da haber ver 😊
      kıskandıran da tedavi olmalı bence. Tek suç kıskananlar da değil

• var mı böyle tedavi

0|1
    0|0
  • Aynen ya varsa söyleyin

0|0
    0|0
  • Bukadarda öz güven eksikliği olmaz yani. Kendinden başlayabilirsin

0|0
    0|0
    • 5gün

Ben hastayım , ve ilaçla düzelmiş biri var mı onu soruyorum. Eleştiri almayı değil

• 5gün

Herkesin kendine göre kıskançlığı var da yani hastalık derecesine getirtecek kadar ne olmuş olabilir hayatında? Gerçekten bence öz güven eksiklğ. Kendini sev önce.

• 5gün

İşte başaramadığım için hasta kabul ediliyorum. Acil ilaçlı tedavilik durumdayım. Sevebilsem bunları niye yaşıyayım... :(

Yükleniyor...