Erkekler bir kıza kendi fotograflarını neden gönderir? Sabahları da atıp aynı şekilde günaydın diye neden yazar?

Bir arkadaşım var erkek. Aramızda flörtlük bir durumda yok arada konusuruz. Kendi fotoğrafını atıp günaydın yazmışlığı var bir iki defa. Arada da gün içinde neredeyse fotografını gönderir genellikle tek başına herhangi bir arkadasıyla da gönderdi. Ya da ortam fotografları falan. Benden de bu zamana kadar hiç fotograf istemedi konusu açılmıyor arkadaş olarak görüyorum zaten. Özellikle bu çocuk kendi fotografını bana neden gönderiyor sizce ya da kendi fotografıyla birlikte günaydın demesi falan?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar kızla çıktım fotoğraf isteyince artım ama hiç kendi fotoğrafını atıp günaydın iyi akşamlar falan yapan ilk bu arkadaş ta gördüm değişik bir model

0|0
    0|0
    • Aynen işte bende anlamlandıramıyorum garibime gidiyor. Özellikle kardeşim gibi hitaplardada bulunurum yüz vermekte söz konusu değil. Acaba arkadaşlıktan öte bişey mi var diye düşünüyor insan

• Onun bakış açısı farklı galiba o senin gibi düşünmüyor

• Anladım yorumun için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Senden hoslandigi icin. Yesil isik gorse duygularini ifade edecek

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• sen kanka kanka kanka ayağına farkında değilsin flörtlük yüz vermişsin, yapmayın şu safa yatmayı biriyle ya merhaba merhabasındır ya da flört, kız arkadaşlarınız gibi dip dibe olacağınız erkek hayalleri kurmayın

0|0
    0|0
    • Bir erkek ve kız arkadaş olamaz mi? Ya da olamaz diye düşünen bir erkekle arkadaş olunur mu?

• @menekşekokusunda onu diyorum zaten olamayacağını düşünür erkekler hep öyle yaklaşır siz de samimi oluyorsanız yüz veriyorsunuz hoşlanıyorsunuz sanır yapmayın

• Bilinçaltına mı girmeye çalışıyor yoksa :D Sende karşılık olarak ona gönder diye falandır belki de ne bileyim hiçte bilmem böyle embesil işleri

0|0
    0|0
  • Yürümenin başka yolu bence

0|0
    0|0
  • Onaylanmak istiyordur

0|0
    0|0
    • Nasıl yani? Arkadaşlıktan öte bişey mi o zaman bu?

• Zorla beğendirecek kendini.

0|0
    0|0
  • Sıkılıyordur

0|0
    0|0
  • Etkilen diye 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bisey dusunme seni eldev etmeye calisir elde ettikten sonra hopbala yataga

0|1