Evlenmek istiyorum ama üni var?

Sevgilimle 3 senedir beraberiz mutluyuz çok şükür evlenmek istiyoruz ama yaş 20 ve ailelerimiz söylersek şok olur. Onun önünde abisi benim ablam var. Ama böyle de çok zor oluyor birlikte bazen uyuyoruz o bile vicdan ettiriyor evlensek ne kadsr rahat olur her şey siz ne düşünüyorsunuz ne yapardınız

0|0
24

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• evlenseniz başka eve çıkacaksınız ve hayatın gerçek yüzü başlayacak faturalar kiralar masraflar... Rahat olur dedigin tek şey birlikte olmanız olacak yani

0|0
    0|0
  • iyide üni okuduğun halde neden sevgili yaptın

1|0
    0|0
    • 1gün

Sen kalbine dur aşık olma diyebiliyor musun

• 1gün

Karamsar yaşarsan bu dediklerini kendine çekersin. Sevdiğin insana güvenini hissettirmen lazım ve aynı şekilde güven duyulacak biri olman. Bilmiyorum aşk güzel şey zamanı yaşı da yok malesef. Doğru bir insanla tabiki. Hakkında hayırlısı olsun

• 1gün

karamsar değilim doğru insan yok ben güvenli biriyim kesinlikle ama bana güven verecek varlık yok şimdikiler bakmıyor bize tipe önem veriyorlar bırak ya aşk bize göre değil bırak ta olduğum gibi yaşayayım

• Evlenin söyleyin ailenize

0|0
    0|0
  • Önce üni sonra pişman olmayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ailenle özelikle annenle konuş ama üniversiteye engel olacak bir karar verme sonuçta o kadar emek vermisin.

0|0
    0|0
    • 1gün

Hayır aksine ikimiz de okumak istiyoruz ben sınıf o Türkçe öğretmenliği okuyor

• 1gün

yinede ailenizin bilmesi önemli. açıkca konuş

• Üni öncelik evlilik için aceleye gerek yok pişman olursun

0|0
    0|0
    • 1gün

İkisi yürütülmez mi

• 1gün

Olmaz üzülürsün öyle hayaller gibi olmuyor gerçeği

Yükleniyor...