Bir insan senin iyiliğin için senden vazgeçiyorsa?

Yaş farkımızdan dolayı ilişkimizi devam ettirmek istemedi. Bunu da bana; seni ailenle benim aramda bırakmak istemiyorum, İlerde güzel bir hayatın olacak kendine hayatın güzelliklerini empoze et dedi. Ve ben aslında senin hayatında bir hatayım da diye ekledi. Ne yapmalıyım sizce çok seviyorum çünkü. Zamanla da geçmiyor. Artık uykularım kaçıyor ve dengem iyice bozulmaya başladı. Hiç son bulacakmış gibi de değil. Hayatımın sonuna kadar onun gibi birini arayamam

0|0
1016

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir şeyi bir insana zorla dayatamazsın... konu sevgiyse eğer ne olursa olsun yanında durur. Değilse bahanelerin ardına sığınarak kendini de küçük düşürmeden kelime oyunlarına gider. Kimse vazgeçilmez değildir. Kimseyi arama. Seni bulur istediğin şey. Zamanı küçümseme

0|0
    0|0
    • 5gün

Umarım dediğin gibi olur

• 5gün

Olacağından şüphen olmasın. Milyarlarca insanın trilyonlarca olasılığı arasında yaşadığı dünyada tarihten itibaren tüm yaşantılar bunu gördü. Sen bile inanamazsın

• Eleman muhtemelen baban yaşında, başlarda ''bunu düdüklerim'' diye takıldı seninle, baktı saf temiz bir tipsin, düdüklemeden yollama yoluna gitmiş..

0|1
    0|0
    • 5gün

Gerçekten böyle mi düşünmüştür

• 5gün

Ne olmalıydı, iki kelimesinden birini anlamayan bir kız çocuğuna aşık mı olmalıydı..

• 5gün

Neyini anlamıyorum pardon

• Adam harbi adammış seni düşünmüş
    Bunun üzerine bir Azer gider

https://m.youtube.com/watch?v=aNeA_oZ8Yro

0|0
    0|0
  • Ne kadar olgun bir insanmış umarım sende onun gibi olgulaşabilirsin.

0|1
    0|0
    • 5gün

Ben çocukça hareketler yapmıyorum

• 5gün

Haklısın detayını okuyunca bu yorumuna hak vermemek elde değil :)

• 5gün

🙄🙄🙄

• Dünya onun gibileriyle dolu. Sen ayriliģin acisiyla ona sartlanmişsin. Gelecekte ben ne aptalmişim diyip gülümseyeceksin. Bir sen degilsin vazgeçen.

0|0
    0|0
    • 5gün

😕😕😕

• 5gün

Toplumda surekli yadirganacak bir aska girmeye değmez. Yasina yakin takilmalisin. Ha ben avrupada yqsayacqgim dersen git evlen onunla.

• Ailenle görüştür denemekte fayda var. Ben olumlu sonuç alacağınıza inanıyorum.

0|0
    0|0
    • 5gün

Önce kendimiz görüşebilsek

• Bir tane yaktım buna

0|1
    0|0
  • Acı bir durum ve dertli

0|0
    0|0
  • Doğru olanı yapmış karakter sahibi biri demek ki

0|0
    0|0
    • 5gün

Bence öyle Ama tek yol bu değildi

• 5gün

bu kadar aralık karakterli bir erkeğe babası olabileceği kadar fark olduğu düşüncesini düşündürür sürekli. Yaptığı açıklamalar da aslında bunları düşündüğünü gösteriyor

• 5gün

Anladım

• Eğer bu düşüncesinde samimiyse adam gibi adammış

0|0
    0|0
    • 5gün

Bu yüzden onu kaybetmek canımı çok yakıyor

• 5gün

Vardır bir hayır belki Allah daha iyisini çıkartır karşına

• yaş farkı kaç

0|0
    0|0
    • 5gün

25/42

• 5gün

düşün ki o kişiden soğu

• 5gün

neyse iyi geceler

• Her söylenene inanmak da çok büyük bir hata olur..

0|0
    0|0
    • 5gün

Evet haklı olabilirsin

• Yaşlarınız kaç

0|0
    0|0
  • Ne kadar ki ysş farkı

0|0
    0|0
    • 5gün

25/42

• 5gün

Ohaaa çok lan baban yasında nerdeyse bu nasıl olabiliyor nasıl bir sevgi olabilir ki

• 5gün

Anlayacağını düşünmüyorum bu yorumundan sonra. Teşekkürler

• Çok seviyor demekki

0|0
    0|0
  • Yas aralığı ne peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yeterince sevmemiş demek ki kusura bakma ☺️Seven herşeyi göze alır!!!

0|1
    0|0
  • "Senin iyiliğin için bırakıyorum" lafına inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • En kesin bahanenin bu olduğuna inanıyorlar çünkü sevmiyorum diyemiyorlar bunları dedikten sonra bırak gitsin. sonra geri dönüyor tabi. Aşk sevgi yaşa başa bakmaz bahane bunlar hep.

0|0
    0|0
    • 5gün

Sevmiyorum niye diyemiyorlar belki öyle dese daha kolay olacak benim için

• 5gün

Ben ayrıldıktan sonra çok ulaşmaya çalıştım. Hatta aradı beni yarım saat ikna etmeye falan çalıştı. Öyle elde tutma amaçlı da değil aslında

• 5gün

Değişik. hayırlısı olsun hakkında umarım üzülen sen olmazsın.

• Iyiligin icun vazgeciyorsa seviyordur

0|0
    0|0
    • 5gün

Bilmiyorum belki de ama çok saçma

• Bahane bulmuş

0|0
    0|0
  • Bırak yaş herşeyi aşk saniyorsunuz

0|0
    0|0
    • 5gün

Yani sana hiçbirşey diyemiyorum. Umarım yaşarsın en büyük kötü niyetli söz bu olur

• 5gün

Yaşadım zaten.
      Emin ol herşey aşk değil

• 5gün

Umarım zamanla bu düşünceye bende erişirim..

• Yaşlar kaç

0|0
    0|0
  • Iyiligin icin vazgeciyorsa cok seviyordur

0|0
    0|0
  • Kaç yaş?

0|0
    0|0
    • 5gün

25/42

• 5gün

Üzücü ve zor bir durum. Karşındaki de seni sevmiştir eminim. Seni bu kadar sevmesine rağmen mantıklı bir karar vermiş

• 5gün

Bilmiyorum 🙆🏻‍♀️

• Ben sana söyliym. Ben 5 yil boyunca unutmaya calistim. Gittim 150 metreden atladim adrenalin iyi gelir dedim. Olmadi daga tasa onum adini haykirdim. Sonra gittim barlara ciktim sahne aldim sarkilar türküler söyledim. Söyledigim her sözde onu düsündüm. Kendimi derslere verdim manyak oldum. 5 yilin sonunda o duvari yiktim. Ve yine kalbimin ona aktigini fark ettim.

0|0
    0|0
    • 5gün

Hayır ya😔😔 çok seviyorum gerçekten. Kimseye de söyleyemiyorum. Sadece yakım bir arkadaşım biliyor. Böyle içinde fırtınalar koparken insanlara normal davranmak zorunda olmak inanılmaz yoruyor beni. Daha çok taze sayılır. Onun düşüncesi görmeyince konuşmayınca unuturum zannetti ama olmadı malesef. Ne yapacağımı İnan bilmiyorum

• 5gün

Malesef olmaz. Ayri da olsa su an bosaniyor da olsa. Hala nikahli.. yapamam

• 5gün

Hmm evli.. yapma bu konuda haklısın

Yükleniyor...