Ne yapabilirim sizce?

Ben büyük bir çıkmazın içindeyim ve kimseye anlatamıyorm. Birisiyle konusmam fikir almam lazım artık kendimi delircek gibi hissetmeye başladım çok kötüyüm 😭
Güncellemeler:
5gün
Benim ciddi bir ilişkim vardı ya da ben oyle sandm bilmiyorm. Ailem falan herkes biliyordu ve ocakta nişan yapacaktık. Ama ben şu anda üniversitedeyim vee 4 yılım var sevgilim de beklıycegini söylemişti ama sonradan okulu bırakmamı istedi. İlk basta olmaz dedim ama baktım ciddi tamam bırakcam dedim. Şimdi bir anda değişti ne telefonumu acıyor ne insan gibi bir şey anlatıyor. Konuscaz yuzyuze dedi bır bucuk aydır böyleyız ve bırakamam da. O kadar aradım mesaj attım cevap vermedi.
5gün
Ya ben zaten iki yıllık mezunum ama tekrar işe girebilmek için okumaya karar verdım. Ama onu da bırakamam zaten gelirken bile cok kararsız geldim o bekliycem dedi öyle geldm. Şimdi niye böyle davranıyor olabilir ne bitiriyor ne devam ettırıyor

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Elinden geldiğince yardımcı olurum. Yargılamadan sorgulamadan neden diye sormadan. Istediğin zaman yazabilirsin

0|0
    0|0
    • 5gün

Başkasının mutluluğu için kendi hayatını hiçe saymana değmezdi. Saman alevi gibi gelmiş geçmiş işte hevesi. Seni seven, isteyen ne olursa olsun yanında durur destek olur. Okulu bırak ne demek? Aksi senin bunu kabul etmen ne demek? Oyun oynamıyoruz. Hepimizin bir hayatı var ve iyi kötü mücadele ediyoruz. Birbirimize saygı duymasından sonra birlikte olmanın ne anlamı var. Bırakamam deme. Seni isteyen şartlar ne olursa olsun kaya gibi arkanda durur

• 4gün

Aferin böyle devam :)

• 3gün

🙏😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Kesin birine aşıksın söyleyemiyorsun ya da sevgilisi var ya da ayrıldınız falan filan ve bu dünyadaki en büyük en acil problem.
    Değil mi?

4|1
    0|0
  • Geçmiş olsun. Benzer durumlari eminim yasayan çok insan vardir. Biraz onlarin tecrubesini dinlemende yarar var.

0|0
    0|0
  • Detayı yazarsan görüş belirtelim

0|0
    0|0
  • Yazarsan buradan yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Aha ben.

0|0
    0|0
  • Ne oldu ki

0|0
    0|0
  • Buyur

0|0
    0|0
  • Delir gitsin.

0|0
    0|0
  • Konu ne

0|0
    0|0
  • Ne oldu kiz

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende öyle hissediyorum neyin var?

0|0
    0|0
  • Buyur canım

0|0
    0|0
    • 5gün

Salak! İnsan bir erkek uğuruna eğitimini bırakır mı?

• Neyin var?

0|0
    0|0
    • 5gün

Sakın okulu bırakma. Zaten telefonlarını açmıyomuş. Son bir kez konuşun ve karar ver. Bence okulu bırakma sonra çok pişman olursun

• 5gün

Hemde cok zor. İlk basta hiç bırakmycak cok farklıymıs gibi görünüyordu. İnşallah teşekkür ederim😔

• 5gün

Öyle yaparlar zaten bağlayana kadar. Rica ederim 🙂

• Anlatabilirsin dinlerim

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0
    • 5gün

Saçmalama okulunu birakma sana cevap vermiyomuş zaten eger sen gibi isteseydi seni arardi mesaj atardi ocakta nişan diyorsun hazırlık için falan mutlaka arardi demek sessiz kalarak bitirmeye çalışıyor

Yükleniyor...