Erkek arkdasimdan sogudmu ne yapmam lazim?

Meraba arkadaslar erkek arkadsimla 2 bucuk sendir beraberiz her hatasina goz yumdum her defasinda afetim ozur diledi kabul ettim ama sanrim artk eskisi gibi yoğun duygular hisetmiyorum o arasin istmiyorm bazen onunla konsmaya bile tahmulum kalmyor ama ondan ayrlmakta istmiyorum tabi onunla evlenmekte istmiyorum ne yapcam bilmiyorm

0|0
58

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• zaman dediğimiz kavram o kadar çok kıymetli ki biz insanlar bunun kıymetini yaslilik evresinde anlıyoruz ki ben 25 yasindayim. ben küçük şeyleri değil büyük seyler düşün derim. 😊 umarım demek istediğimı anlamışsındır (kendin ol kendin icin)

1|0
    0|0
    • 1gün

Evet anldm ama ne yapmam gerektgni anlyamyorm

• 1gün

Herşey de bir hayır var. zamanla sevdiğin gibi o zamanla da sevgin bitmiş. istemediği söyle her çağırdığın da değil hiç bir çağırdığın da gitme hayatında başka biri olmadığını da anlat ki yanlış anlamasın.

• İki buçuk sene emek vermişsiniz bence kendi kafanda tart bazı şeyleri hatalarını düşün ve onu neden sevdiğini düşün ondan güzel gördüğün şeyleri düşün. Fazla alışmışsınız sıradan hissetmeye başlamışsın herhalde hayatınıza renk katmanızı öneririm onun içinde geçerli sıkıcı bir hayat yaşamayın birbirinize vakit ayırın sosyal birşeyler yapın.

0|0
    0|0
    • 1gün

Aslnda o benimle cok ilgenmiyor vakti olmuyor bilmiyo4m

• 1gün

Evet olmuyor biliyorum

• 1gün

Hayırlısı 🤗 İyi geceler🤚🏻

• madem onunla gelecek hayalin yok ne onun önünü kapat ne de kendi önünü ayrılın ve yolunuza bakın

0|0
    0|0
    • 1gün

Ayrlmakta istmiyorm belki duzelir belki hersey halolur

• 1gün

Ben onunlada konusyorum ya sadce ne yapmam gerektgni blmiyorm bazen birakip gitmek istyorm bazende kalmak bu gel git beni yoruyor

• 1gün

hayırlısı diyelim

• Adam yakışıklı sonuçta ayrıl gitsin ertesi gün başkasını bulur zaten. Sen zaten bulmuşsun belli ki.

0|0
    0|0
    • 1gün

Hayr bulmadim ne alakasi wR

• 1gün

Adami veeya beni gördünmu yok ee nerden bileceksin o yuzden espiri anlysni beyenmedim

• 1gün

Adamı görmedim ama sen onunla sevgili olduğuna göre yakışıklı biri. Yakışıklı olmasaydı arkadaşın olarak görürdün.

• Çok Tuhaf benim de kiz arkadasim senin dediğin şeyleri bana diyerek 2 hafta önce ayrildi cidden anlam veremiyorum

0|0
    0|0
    • 1gün

Siz erkeklrde anlmyorum herseyi yapip cepte biliyorsnz bizi sonra tuaf diyirsunz

• 1gün

Neysen o kalcaksin ilk basta naslsnaz sonuna kadarda oyle s

• 1gün

bak ne güzel diyorsun ışte ama onun hayalindeki gibi olmadık diye ayrıldı

• Heyecan yarat

0|0
    0|0
  • Ayrılıp benle çıkman lazım.

0|0
    0|0
  • Ayrıl

0|0