Kapat

Nasıl bir batağa düştüm yardım edin?

Arkadaşlar felaket bir durum içindeyim. Kafam karmakarışık. Sizden yardım istiyorum.

1 aydır görüştüğüm, çokça hoşlandığım hatta aşık olduğum biri girdi hayatıma. İnanıyorum ki o da beni seviyor bakışları, davranışları her şeyi bunu gösteriyo. Çok da anlaşıyoruz. Ama gelelim soruna..

Benden önce uzun bir ilişkisi olmuş. 4 sene kadar.. İkisi de birbirinin ilkiymiş. O kıza aşık olmuş ve zamanla kız da ona aşık olmuş. Evlilik düşünüyolarmış. aileler herkes biliyomuş. Kızın okulunun bitmesini beklemişler. Sevgilim de öğretmenliğinin ilk senesindeymiş. Neyse. Kız askerliğini beklemiş, baya sevmiş. Ama kız sorunluymuş mızmız, kavgacı triplş yani. Anlaşamamışlar. 3 sene sonra sevgilim ayrılmış. Kız kabullenmemiş 1 yıl peşinden koşmş. Sevgilim reddetmiş. Ama kız susunca sevgilim pişman olmuş dönmüş. Büyük sözler vermemişlrr bu sefer. Yapamazsak devam etmeyiz demişler. Aylar sonra kavgalar yine başlamış ve sevgilim ayrılmış üç ay önce.

Ayrıldıktan iki ay sonra tanıştık. Kız rahatsız ediyo. Her yerden engelledi. Farklı numaralar alıp arıyo. Artık sevmiyorum seni hayatımda biri var diyosa da hala mesajlar atıyo. Fake hesaplardan takipler falan.

Sevgilim o kızı artık sevmiyo belli. Ben napim arim mi o kızı? Uzak dur diyim mi? Ve en önemlisi her ne kadar sevgilim onu sevmese de ilk ve uzun ilişkisi ya bu problem olur mu sizce? sevgilim mi suçlu o kız mı yüzsüz ben anlamadım. Çok da aşığım.. Napayım ben?

0|0
31

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzak dur karışma sen olaya. Sevgiline bırak olayı çözerse o çözer artık. Bahsettiğin kız da takıntılı biriymiş demek ki.

0|0
    0|0
    • 2gün

Yani bu kadar peşten koşuyosa kesin takıntılı. Beni sadece korkutan uzun ilişkisi olanlar eninde sonunda barışıyo sen arada harcanırsın sevmiyorum dese de döner ona diyolar. Ondan şüphefe kaldım

• 2gün

Zamanla da öğrenirsin artık. Yapacak pek birşey yok. 4 yılda o kadar uzun bir süre değil. Ç

Kızlar Ne Diyor 3

• Buna çok benzer bişey yaşadım. Ayni senin konumundaydim ben de. Zamanla geçiyor merak etme. Sevgilin sana o güveni verirse sen de artik kiskanmazsin bir süre sonra. Gerci bu kiskanma degil de sinir olmak daha çok. Çünkü rahatsiz ediliyosun yüzsüz bir eski kız yüzünden. Keske böyle kendini küçük düşüren ve baskalarinin iliskisini bozmaya calisan aptallar olmasa.

0|0
    0|0
    • 2gün

Off aynen ya. bir de bir ahlar bir beddualar ediyoki. Sevilmiyosun işte. 4 sene az değil ama bittiyse bitti yani. Keşke sevgilim ikinci kez dönmeseymiş ona. Kızıyorum bu yüzden

• Beraber olmuşlarsa vebal büyük sıkıntı. 4 senelik bir ilişki 2 ayda unutulur mu bilmiyorum.

0|0
    1|0
    • 2gün

Birlikte olmuşlar evet. Ama neden vebal? İkisi dr istemiş olmuş. bitmiş.
      Sevmediği için ayrılmış. Acı çekmiyodu ki yani. Hatırlasa ne sevmiyosa

• 2gün

Aralarında geçen her duyguyu her anı sana her şeyi anlatti mi ya da anlatsa bile sen o anı bilemezsin farklı bişey o. Kızı da düşün tamam senin sevgilin ama maalesef ki geçmişi. Vebal derken, yani bir sorumluluk anliyo musun aldim verdim olayı değil cidden farklı. Sen haklısın, kızla konuşup uygun dille anlatabilirsin en doğru yolu bu.

• Bence sen hallet

0|0
    0|0
Yükleniyor...