26 yaşındayım ve hiç uzun ilişkim olmadı aşka inanmıyorum ve belli noktadan sonra kopuyor her şey sizce ne yapmalıyım?

Konuşuyorum belli bir noktadan sonra saçma geliyor ve yazmıyorum etmiyorum en uzun 6 ay ilişkim oldu o da zor dayandım. En son biriyle tanıştık 2 3 hafta konuştuk 3 4 kere buluştuk sonra buz gibi soğudum ve bitirdim bir kere bir şeyinden soğuduğum an geri dönüşsüz bitiriyorum artık yaşıtlarım evlendi ya da düzenli ilişkileri var ama ben kendime sevgili bile aramak istemiyorum bir yere gidince kafamı bile kaldırmıyorum o kadar umrumda değil sizce çok mu anormal bir durum bu psikoloğa gitmeyi düşünüyorum sırf bu yüzden

0|1
738

En İyi Erkek Görüşleri

• Anormal bir durum gibi gelmedi. Beğenmiyor hoşlanmıyor olabilirsin karşına çıkan insanlardan.
    Yaşıtlarının evlenmiş olması burada bir gösterge değil.

4|1
    0|0
  • Şunun farkına varın. Her insan bir bireydir ve herkesin farklı karakterleri/özellikleri vardır. Toplum dayatmalarıyla hayatımıza sokulan kalıplara şekil olmak zorunda değiliz. Psikoloğa gitmene gerek yok. Düzenli bir ilişkin olması gerekmiyor ya da evlenmen. Kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle yaşa. Hayatın ilk kuralı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İşlerr ciddiye binince kaçasım geliyor özellikle. Sebebini bilmiyorum evlenmek istiyorum fobim yok ama bilmiyorum iğreniyorum artık.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Çalışmadığım yerden geldi soru. 🤔

0|0
    0|0
  • Evet sevgili görüş sahibi öncelikle bu anların tadını almaya bak binlerce gözlemden süzerek yazıyorum ciddiye almanı tavsiye ederim. şu an itibarı ile biri herhangi bir yer pusmuş ağzına s*çmayı bekliyor merak edip, önlem alma boşuna ne kadar iyi sonuçları olsada illa o kancayı etine geçirecek. Zamanı gelicek o yüzden şimdi eğlenmene bak.

0|0
    0|0
  • 6 ay süren ilişkini sen bitirdin... o adamın içinde bulunduğu durumu düşünebiliyomusun, senin gibi ne yaptığını bilmeyen kişiler yüzünden insanlarda ilişki hastalığı türedi "şimdi o senden daha kötü halde sen hadi umarsızsın, o kimseye unutmuyor yapılanları, güvenmiyo ya yarı yolda kalırsam diyo ayrıca duygusal sağlığıda yerinde" insanların güzel duygularının katili olmayın arkadaş... hastaysanız hasta olduğunuzu belli edin... iyi insanlardan uzak durun...

0|0
    0|0
  • Karşına doğru insan çıkmadı ise bu senin suçun değil ön yargılı olma. Kötü insanla ömür geçmez.

Ben 25 yaşıma kadar kafam uymadığı için sevgili olmadım. bir kız 3 ay peşimde koştu evliliğe gidecektik askerde aldattı terketti vs. Hayatımdan kadınları çıkarttım. Hiçkimsenin yüzüne bakmadım güvenmedim. En dipteyken biri çıktı karşıma ilgisiz boş davranıp kendimden soğuttum sonra ona aşık oldum

0|0
    0|0
  • Psikolog diyorsun ya yardımcı olmazlar sana. Ben her ay psikiyatriye gidiyorum ne sosyallik var ne de yaşam. Tedavi oldukça kötü hissediyorum kendimi nedense. Sana tavsiyem sosyal olman yönünde. Mutluluk tek başına yaşamakla olmaz.

0|0
    0|0
  • Neden psikoloğa gideceksin? Bence şu kısmı normal, her insan ilişkisinde zaten 1 yıldan sonra olağan ve normal bir seyir alır, yani ilk zamanlarda ki heyecan olmaz ki, O yüzden doğru adamı bulduğuna inandığın zaman uzatmadan evleneceksin :)

0|0
    0|0
  • İşte biraz böyle tek, biraz da birileriyle konuşup bulusup geçireceksin hayatını yapacak bir şey yok. Gün gelecek şu anki yalnızlığından sıkılıp birine ihtiyaç duyacaksın. Sonra o birinden de sıkılacaksın yine falan. Böyle devam.

0|0
    0|0
  • bunların hepsinin nedeni doğru insanı bulamadığın için. Benim de 2-3 haftayı geçmezdi bunalırdım ama şu an 2yıl olacak şaşırıyorum

0|0
    0|0
  • 24 yaşındayım hiç ilişkim olmadı hadi yine iyisin sen.

0|0
    0|0
  • Git psikoloğa da
    Bu işi kendi içinde halletmen gerekecek bence

0|0
    0|0
  • Aynen benımde ole oldu uzun ılıskı olmadı bunun ceremesını hala bekar olarak cekıyorum

0|0
    0|0
  • Aynen bende öyleyim insan belli bir zamandan sonra iğreniyor sanki

0|0
    0|0
  • Halinden memlunsan bence hiç bir şey anormal değil.

0|0
    0|0
  • Benim hiç olmadı nedense konuşmada bişey yapıyor ve soğuyorum ondan

0|0
    0|0
  • Benim de olmuyor. Aramıyorum da artık. En mantıklı ilişki FB ilişkisi

0|0
    0|0
  • Anormal değil sadece işte bu diyeceğin biri çıkmamış karşına o kadar.

0|0
    0|0
  • bizde güvenemiyoruz size aşkta gözünüz başınız kaçınız oynuyor

0|0
    0|0
  • Kopmaz sadece güven ve seni ne olarak benimsedikleri onemli

0|0
    0|0
  • Psikolog faydalı olur. Artık sıkılmışsındır belki.

0|0
    0|0
  • Evde kaldın annen turşunu kursun

0|0
    0|0
  • Sıfır (0) km'yim ölelimmi yani şimdi 😂

0|0
    0|0
  • Ben 32 yaşındayım ölmem mi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Hata sende mi önce ona bir bak