Sevgilimi nasıl unutabilirim?

Dün akşam sevgilim bende ayrıldı son zamanlarda birbirimizle anlasamiyorduk bana eskisi gibi guvenmiyordu ben onu cok sevdim geri doner mi cunku ben onu bekliycem 1 ay donmezse unutmaya karar vericem bunu ysayanlar anlar unutamiyorum cok guzel anilarimiz oldu bana yardim edin abilerim ablalarım..

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Yapman gereken tek şey ailenle vakit geçir kafanı dağıtmaya çalış ve onu arayıp mesaj atma sakın bekle dönmezse bitir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim 4 yıllık ilişkim var bir dönem ayrı kaldık eğer gerçekten seviyorsan unutma işini unut çünkü olmuyor eğer oda seviyorsa isterse 10 yıl geçsin birbirinizi bulursunuz geçmiş olsun

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Çevreni genişlet bu dünya tek bir kızdan ibaret değil sosyalleş , unutursun

0|0
    0|0
  • Unut gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim bende yeni ayrıldım sevgilimden ve geri dönse kabul edip devam etsen bile bir soğukluk olacaktır. Birşeyler yap kafanı dağıtacak mesela ben yürürüm ya da spora gider kafa açarım. Illaki aklina gelecek ama yapacak birşey yok tek taraflı olmaz hiç-bir zaman

0|0
    0|0
  • vayyy bee ayni ben bende ilk ayırdığım da 1 ay beklicem dedim 2 hafta oldu 1 tek dahi mesaj atmadi bosver ilk baslarda canin yanar sonra o aci gecer sadece ozlersin oda zamanla kaybolur hicbirsey yapma ailenle arkadaslarinla vakit geçir sakın yazma ben yazdim cevap vermedi sonra yol verdim

0|0
    0|0
  • Amma büyüttünüz ak direk unut iste

0|0
    0|0
  • zamana bırak, yaşlarınız kaç

0|0
    0|0
Yükleniyor...