Instagramdan biriyle tanistim?

Instagramdan biriyle tanistim 6 aydir takipteyiz ama son 1 aydir böyle tanisiyoruz bir kac kez bulusalim en kisa zamanda gibisinden muhabbete oldu aramizda ama ondan net bir teklif gelmedi henüz. Instagrami fazla kullanmadigini söylediginde nummarasini istedim ondan. Ertesi gün mesajimi görmüs fakat cevap vermedi tabi benim düsüncem benden hoslanmadigi dogrultusunda oldu ve üstüne bisey yazmadim istemedigini düsündüm sadece. Onun bir ertesi günüde mesajimi begendigi bildirimi geldi. Sizce neye yormaliyim bunu önce vermiyor nummarasini cevapta yok simdi begeniyor ama yine cevap yok. Hala takipteyiz ama bir gelisme olmuyor. Okadar güzel sohbetlerimiz olmustuki böyle birden duraksadi hersey
Güncellemeler:
3gün
Bugün ona yazmaya karar verdim ve sordum attigi like i bir cevapmi cikarmam gerekiyor diye bana aynen böyle Selammm 😊 hayir diye cevap verdi... hala beni takipten cikmadi istemiyor olsa cikmazmi takipten bayada bir stalkladim kendisini bir sevgilisi yok diye görünüyor.. eee cevapta veriyor peki ne yapmam gerekiyor simdi?

0|0
46

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunları ona yazsaydın daha iyi olurdu. En azından sorunu öğrenmiş ve çözümüne karar vermiş olurdunuz.

1|0
    0|0
    • 5gün

Üstüne fazla düsmek istemiyorum cok hevesliymisim gibi sonra demesin bana kizim ne sandin sen diye

• 5gün

Kızların sevmeye ve sevdiklerinin arkasından koşmaya hakkı var. Zaten öyle bir insansa tekmeyi vur gitsin. O değeli ama sen değersiz misin?

• Instagram'dan tanisan kaldi mi bir suru gereksiz var. Sayfadan mi takiplestiniz ne yaptiniz.

1|0
    0|0
    • 5gün

Ortak arkadasimiz vardi instagramdan o beni takibe aldi bende onu begendigim icin takibe almistim

• Yani sen bir adım atmışsın sonuçta gerisi ona kalmış o yüzden zorlama bence :-)

1|0
    0|0
  • Sende onu; onun silahıyla vur. Yazma etme görüldü yap 2 gün sonra mesajı beğen bakalım ne olacak

1|0
    0|0
  • Düzelir hersey

1|0
    0|0
  • Sorabilirsin bir sıkıntı mı var diye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...