Kızlar yardımcı olursa çok sevinirim?

Arkadaşlar çevrem tarafından yakışıklı olarak görülen bana sorarsanız normal erkeklerden hiçbir farkı olmayan biriyim burda boyumu gözlerimin rengini veya kendimi anlatmayacagım fakat çok sevdigim bir sevgilim var ve etrafımızdan sürekli eleştiri alıyorum neden bu kızlasın ne buluyorsun bunda gibi bunların hiçbiri benim için önemli degil hatta birileri bize sürekli bakınca yine senin benim gibi birinde ne buldugunu konuşuyorlar herhalde diyip onu yükseltmeye çalışıyorum , fakat kendisi çok zeki biri ve sanırım onada birisi bu gibi şeyler söylemiş ona daha öncede anlattım ben insanlara dış görünüşüne göre aşık olan biri degilim kaldı ki kendisi gerçekten çok güzel biri bana sorarsanız bir kaç gündür ben sana layık degilim diyip benimle buluşmuyor ve konuşmuyor herşeyi eskisine nasıl çevirebilirim yardım ederseniz çok sevinirim...

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Sen ztn gereken konuşmayı yapmışın pna sor bana çirkin sana güzl deselerdi ayrılırmıydın diye hyr derse peki sn neden bırakıyorsun de bnada diyolar sen en yakışıklısına layıksın ne buluyorsun onda sewgilin çirkin diye ama bn takmıyorm gel birde benim gözümle bak diyp geçiyorm

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kız biliyor güzel olduğunu ve sana layık olduğunu senden iltifat bekliyor :) Gerçekten öyle düşünse çok farklı tepkiler verirdi. Ki her kiz kendini begenir ya inan

0|0
    0|0
    • Neden bana soguk yapıyor çiçek alıp yollasam acaba tekrar bana sarılır mı :)

• Sarılır tabi aynı sehirdeysen sürekli buluşmak iste özel olduğunu hissettir cicege güzel not yaz sen hepsinden daha güzelsin vs. Hosuna gider 😌

• çok teşekkür ederim yorumun için uygulayacagım

• Sen zaten gerekli açıklamayı yapmışsın kardeşim ama kiz onun yaninda olmani istiyor 😊 Ama her kiz kendini begenir cok da üstüne düşme bence

0|0
    0|0
    • Hiç bir şey yapmıyayımmı?

• Çok teşekkür ederim yorumların için umarım herşey iyi olur gecen güzel olsun kardeşim :)

• Insallah herşey gönlünce olur😊 seninde kardeşim benim iyi geceler...

• Bu muhabbetlere giriosaznız bu iş yürümez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...