Umursamaz erkek duzelirmi nasil?

Sevgilim umursamaz evlenicez yakinda vazen cildiriyorum genede belli etmiyorum evlenince duzelirmi? beni kaybetmemek icinmi bole davraniyor?

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Ben deKız arkadaşımı 2 gündür arıyorum meşgula düşürüyor mesaj atıyorum 5 saat sonra geç soğuk cevaplar vermeye başladı geçen hafta attığım günaydın mesajıma bile bakmamış Ne yapayım bir kaç gün yazmayıp geri dönmesini mi bekleyim ben üst üste yazmaktan yoruldum çünkü durduk yere böyle oldu çok değer veriyorum ona bağlandım gerçekten çok kötü haldeyim ne yapayım sizce 1 hafta oldu şu an konuşmayalı ben yazamadan duramıyorum tekrar yazayımmı sizce 

0|0
    0|0
    • En son bisi demissindir ben sifre istedim diye1 ay surundurmustu bole

• Yeni yazdiysan bekle bikac gun merak etsin

• 9 gün oldu hala dönmedi bakalım Ne olacak

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir insanla yuva kurma hayatının en büyük yanlışını yaparsın şimdi sevgilisisiniz ayrılmanız kolay olur evliliğe göre eğer şimdiden böyleyse evlenince daha beter olur inan o zamab daha zor olacak çünkü helede geçmişi pisse sakın yanaşma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• şimdi böyle olanı imza mı düzeltecek? İmzanın bir sihir etkisi olduğunu düşünüyorsan hüsrana hazırla kendini

0|0
    0|0
  • insanlar zor düzelir ama sana değer veriyorsa senin için değişmesini sağla

0|0
    0|0
  • Düzelmez bacım

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Değişmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Soruna seni ikna edebilecek bir cvp bulursan bnada yaz aynı sıkıntı bndede var😂

0|1
    0|0
  • düzelmez sen onları geçeceksin :D

0|1
    0|0
  • Düzelmez

0|1
    0|0
  • Eğer ki sen gidersen bu durum düzelir :)

0|0
    0|0
  • Kesin seni kaybetmemek içindir aynen devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...