Sizce hâlâ bir şey hissediyor mu?

Merhaba arkadaşlar , geçen sene ortak arkadaşımız vesilesiyle bir çocukla tanıştım. Çocuk beni okulun başından beri seviyormuş. Ama ben ona karşı bir şey hissedememiştim bu yüzden reddetmiştim. O da benim parfüm kokuma benzer bir koku bulmuş ve o kokuyu kokluyormuş. Ben bu çocuğu biraz gözlemledim ve gerçekten ağırbaşlı , efendi biri olduğunu farkettim. Ona karşı birşeyler hissetmeye başladım fakat kendimi kandırıyordum. Çünkü aldatılma olayı yaşadım bu beni çok sarsmıştı kimseye güvenemedim. Gecenlerde onunla konusma fırsatı yakaladım nasilsin diye sordum konuştuk sohbet ettik biraz. aradan birkac gun geçti sabah yolda karşılaştik yanima hizla gelip günaydın dedi. Bazen karsilasiyoruz göz ucuyla bakıyor... Arkadaşlar sizce bişey hissediyor mu tavsiye verin lütfen çok ihtiyacım var.

0|1
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce kendini toparlamalısın düşüncelerini toparla kendinden emin ol sonra adım at karşındaki insana. Sorunun cevabını o insandan alabilirsin.. Ki o sana bir adım atmış durumda zaten sen reddetmişsin yani artık onun adım atmasını bekleyemezsin ki okulun başından beri seven senin kokunu seven birisi zannetmiyorum bir kere reddetti diye vazgeçebilecek birisi olduğunu. Ama dediğim gibi önce kendinden emin olmalısın.

1|0
    0|0
    • 4gün

Evet çok haklısınız zaten onun gelmesini beklemiyorum teşekkür ederim 😊

• 4gün

Rica ederim İyi geceler 🤗🤚🏻

• 4gün

İyi geceler 😊

• Hissediyor bence ama senden biraz da çekiniyor olabilir

1|0
    0|0
    • 4gün

Ne yapmalıyım sizce? Görüşünüz icin teşekkür ederim aynı zamanda 😊

• 4gün

Rica ederim iyi geceler umarım her şey gönlünüzce olur.

• 4gün

Iyi geceler..😊😊

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle sen ona karşı bir sey hissediyor musun buna karar vermelisin kardeşim.. o kdr kolay vazgecemez seven biri. O hala seviyordur seni..

1|0
    0|0
    • 4gün

Teşekkür ederim canım 😍😘

Yükleniyor...