Ben Gerçekten Hayatımda Sadace Bir Kez Aşık Olmuşum?

Arkadaşlar geçen yıl tanışmış olduğum bir hanımefendi vardı evet vardı çünkü artık yok. Biz iyi anlaşıyorduk tabii her çift gibi bizim de anlaşamadığımız şeyler oluyordu kusursuz demiyorum ama abartı da olmadan yaşadığımız bir hayatımız vardı. Her neyse hayatımda asla unutamayacağım diyeceğim bir tatil yaptık sadece üç gün. Beraber uyuduk uyandık beraber yedik ve daha birçok şeyi birlikte yaptık. Ben bu anları unutamıyorum aynı zamanda yıl olmasına rağmen hiçbir hanımefendi ile bir şeyler düşünemiyorum ben hala daha terkedildiğim günde kaldım. Hayatımı devam ettiriyorum başarılı bir şekilde ama içimdeki acı sürekli var ve hep o günü düşünüp yanlış şeylerle suçlandığımı anlatmak kendimi göstermek yeniden sarılma isteği var. Açıkçası onun beni yanlış anladığını kabul etmesini özür dilemesini ve sonra bana dönmesini istiyorum sorgusuz sualsiz her şeyle kabul etmek. Ama böyle bir şey eminim asla olmayacak ve benim bu durumdan kurtulmam lazım ne yapabilirim?

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• neden asla olmayacak? sırf unutmak için değil fakat yeni biriyle tanışırsan unutmana yardımcı olabilir

0|0
    0|0
    • 5gün

olmayacak çünkü her iletişim kurmaya çalıştığımda ilgilenilmedim. sırf unutmak için de bir şey yapmıyorum gerçekten tanıdığım ilgilenen hoş hanımlar var ama aklıma sürekli o geliyor ne sevgime ne de başka bir kadının duygularıyla oynayamam hiç etik değil.

• Hicbisey kalici degil ki. Istemesendr gececek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...