Kapat

Bir gün sizde gerçek mutluluğu huzuru birinde bulacaginiza inanıyor musunuz?

Bir gün sizde gerçek mutluluğu huzuru birinde bulacaginiza inanıyor musunuz?

0|0
219

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Merhaba,
    Evet inanıyorum. Bir gün güneş doğacak ve hiç batmayacak. Sende inan lütfen..

1|0
    1|0
    • 2gün

Soner inancım hep bittiği için yavaşça inandığım şeyi kaybetmiş olabilir miyim sence

• 2gün

O umut yeniden doğarsa bir gün söyleyeceğim ilk insanlardan birisin

• 2gün

Amin inşAllah. Çok teşekkür ederim 😊

• O inancımı her zaman taşıyorum insanın ruh eşi olmalı ruh eşi derken onu tamamlayacak birisi olmalı çünkü insan beklentisi vardır insan yalnız olmaz sadece doğru insan olmalı dürüst samimi güvenilir biri sadakat sahibi verdiği sözde duran birisi olmalı çok şey değil bunlar bunlar insan olanın elinde olan şeylerdir

0|1
    0|0
    • 2gün

Öyle bir insan var mı gerçekten merak ediyorum. cikarlari doğrultusunda ilişki yaşamayan evlilikle taclanan saygı ve sevginin huzurun özellikle de güvenin olduğu bir şey var mi

• 2gün

Varlığından heberim yok ama Benim düşüncem o yönde çünkü olması gereken bu zaten

• Hayır. Gerçek mutluluğu ve huzuru ancak kendinde bulabilirsin. Gelişim her zaman içten dışa doğru akar, ne yazikki insanların çoğu bunu idrak edemediği gibi kendini birilerine bağlamak ister. İşte acı olan budur.

1|0
    0|0
  • Hayır kanka ama belki

1|0
    0|0
  • Birinde degil kendimde bulsam yeter

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum..

1|0
    0|0
  • O gün işte benim doğum günüm

1|0
    0|0
  • Belki

1|0
    0|0
  • inanıyorum, layık ettiğim çıkacak.

1|0
    0|0
  • INŞALLAH

1|0
    0|0
  • Kendimi kandırmıyom artık gerçekçi insanım ben 😎

1|0
    0|0
  • Evet ama sadece 1 gün.

1|0
    0|0
  • Birinde değil. Ama bulacağımı düşünüyorum. ☹️

1|0
    0|0
  • İnanç hep var da inanç işte. Bir umuttur yaşamak

1|0
    0|0
  • İnanmak istiyorum yoksa yaşayamam

1|0
    0|0
  • Umut fakirin ekmeği

1|0
    0|0
  • Birinde niye arayayım ki mutluluğu huzuru

0|0
    0|0
  • Abla benimde moralim bozuk Kız arkadaşımı 2 gündür arıyorum meşgula düşürüyor mesaj atıyorum 5 saat sonra geç soğuk cevaplar vermeye başladı geçen hafta attığım günaydın mesajıma bile bakmamış Ne yapayım bir kaç gün yazmayıp geri dönmesini mi bekleyim ben üst üste yazmaktan yoruldum çünkü durduk yere böyle oldu çok değer veriyorum ona bağlandım gerçekten çok kötü haldeyim ne yapayım sizce 1 hafta oldu şu an konuşmayalı ben yazamadan duramıyorum tekrar yazayımmı sizce 😔

1|0
    0|0
    • 2gün

Bence yazma kardeşim. Sen evlendiğin kişiye bağlan ve sana değer verene sende değer ver sana vermeyene bosyere zamanıni da verme. Allahtan hayirlisjni işte. zaten kaderinde o varsa gelir seni bulur hersekikde

• 2gün

Bazılarıda yaz diyor ama seven geri döner demi zaten :(

• 2gün

Döner emin ol döner eğer gerçekten sevgi ve bağlılığı varsa zaten döner

Kızlar Ne Diyor 2

• Mutlu ve huzurluyum.

1|0
    0|0
  • Inaniyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...