Kapat

Esimden Bosaniyorum ama Kurtulamiyorum?

26 yasindayim Eşimle bosanma davamiz suruyor 2 yasinda bir oglum var velayet bende kalacak artik anlastik anlasmali olarak bosanacagiz..
Ikimizinde isi gucu var mal paylasimini v. s ayarladik ama Şu an benim bir iliskim baslamak uzere daha dogrusu flort doneminde bile degiliz beni sevdigini soyledi henuz sadece bana bu donemde yakinlik gosterp ilgileniyor.
Bosanmak uzere oldugum esim bunu ogrendi yani ben evet gorusuyorm sevgilim de degil dedim seni ilgilendrmez dedim delirdi evde kavga cikardi benim soyadimi tasirken bunu yapamazsin dedi oglumun yaninda gorursem öldurum onu sende gorusmeyeceksin falan dedi ki hic bu kadar abartmazdi Şu an korkuyorum ne yapsam bilemiyorum eve gelip bu sebepten kavga cikartiyor cocugum artik o gelince saklanmaya basladi simdi beni sucluyor senin yuzunden kardesi olmayacak cocugun sen ne bicim annesi v. b agir laflar kullanip beni delirtiyor inanin isime zor gidiyorum cocugu birakip alip kacircak diye.
Sizce ne yapsam da bu durumdan kurtulabilirim?

0|0
012

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Yazdıklarınızı ve sizin verdiğiniz cevaplara kadar okudum. Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor bir soru soruyorsunuz ve verilecek olan cevapların sizin istediğiniz şekilde olmasını bekliyorsunuz fakat olumsuz cevaplar gelince bu sefer karşı tarafı yadırgıyorsunuz.
    Öncelikle toplumsal gerçeklerin varlığını kabullenin. Herkes sanki ağız birliği yapmış gibi size evli iken başka bir kişiyle "flört ya da sevgili" olmasanız bile görüşüyor olmanızın doğru bir davranış olmadığını söyleyip uyarıyor. Çünkü siz duygusal olarak eşinizden ayrılmış olsanız bile resmi olarak halen "evli" görünmektesiniz. Eşinizin burada göstermiş olduğu tepki ortada ikiniz bir çocuğu olması ve baba refleksiyle çocuğunun ne olduğu belli olup olmasa bile başka birinin yanında yarın öbür gün yetişme ihtimali.
    Keşke biraz kendinizi düşünmek yerine ortada bir çocuğunuzun olduğunu düşünüp yeni bir ilişki başlangıcını ileri bir zamana atsaydınız çünkü bu tür durumlarda insan yanlış kararlar verebiliyor. O an düşmüş olduğunuz boşlukta karşınıza çıkan kişiyi kurtarıcı gibi görebiliyor fakat sonraları hayal kırıklığına uğrayınca bu sefer daha büyük bir boşluğa düşüyor insan. Sizin yapmanız gereken boşanana kadar sabırlı olup sinirli davranmamak ve olduğunca alttan almak. Ailenizin yanına yerleşme ihtimaliniz varsa bunu deneyin.

0|0
    0|0
    • 3gün

Oncelikle ailemle ayni sehirde yasiyoruz ve neredeyse hergun gorusuyoruz zaten ben isteyken ya anneme birakiyorum cocugu ya da annem bana geliyor ama ayni evde yasayamam alistm yalnizliga. Ve tabiki ben bosanmayi istemem oglumu babasiz buyutmek istemem ama yapacak baska birsey kalmadi ayrica yazilanlara bir tik tepkili cevap vermem normal cunku cok zor bir donemdeyim bana yakinlasmaya calisan kisiyi ise sevmiyorum guvenmiyorum ama iyi bir insan oldugunu dusunuyorum o kadar. Ne kadar nefret ediyorum desemde esimi hala kiskaniyorum zaman zaman ozluyorum ama bizden birsey olmuyor barissam yine 2 gun sonra ayni kisitlamalar kavgalar cikacak sonu daha vahim olacak

• Oncelikle sevgilinle olan iliskin, kocanla beraberken basladi. Bunu bir kabul edelim ve hayatta basarilar dileyelim.

0|1
    0|0
  • Birincisi daha boşanmadan birisiyle görüşmek yanlış bir durum karşındaki insana saygı duymazsan o sana neden saygı duysun tamam seni sevmiyor olabilir ama gurur yapmıştır zoruna gitmiştir ki normal. Yapman gereken belirli bir süre evliliğine çocuğuna boşandığın eşine en önemlisi kendi karakterine saygı duyman.. Belirli süreden sonra zaten istediğin kişiyle usulünce görüş. Ama bunu iyi bir çerçevede yap yoksa zararlı çıkan sen olursun soru sahibi..

0|0
    0|0
    • 3gün

O bana saygi duysaydi bosanma evresine gelmezdik.
      Ben evdeyken o arkadaslarinin kiz arkadaslaria oturuyor publarda gece yarilarina kadar sonra utanmazca benim evime geliyor salak salak konusuyor cocugunu dusunur gibi yapip ahkam kesebiliyor.

• 3gün

Sen soru sahibi sen senin saygından bahsediyoruz burda.. Onun saygı duymaması onun karakteri o öyle birisi diye seninde öyle olman gerekmiyor yoksa bir farkın kalmaz. Sorunsuz bir hayat yaşamak için zaman gerekir iyi niyet gerekir bunları saglarsan sorunun cevabı bu.

• Boşanmadan bir ilişki ne kadar doğru onuda sorgulamak lazim

0|1
    0|0
    • 3gün

Iliskim yok.

• 3gün

O kadinlarla ayni masada oturuyor gece yarilarina kadar serseri arkadaslarinin kiz arkadaslriyla oturuyor..

• 3gün

Bilemem ben kendi fikirimce yorumluyorum evli birisi başkasıyla görüşmemeli boşandiktan sonra beni alakadar etmez

• Haklı onun soyadında iken bu olmaz. Boşan kendini topla düzenini kur ondan sonra biriyle görüş hemen atlama zıplama yapma

0|0
    0|0
  • bir insan bu kadar kısa zamanda bunu nasıl yapabilir gerçekten adam kurtulmuş senden yazık ki büyük bir izi kalacak hayatında

0|0
    0|0
  • Tamamen boşanana kadar bekleyemedin mi çıkmak flört vb acelen ne adamda neden boşanıyorsun belli adam haklı sonuna kadar

0|0
    0|0
    • 3gün

Cok bunaltip kısıtladigi icin bosaniyorum artk kendinden nefret ettirdi.

• 3gün

Onda kalma ihtimali söz konusu olamaz da ölürümde vermem cocugumu cok cabaladim ben bu evlilik icin ama yok olmuyor artik bu haberleri izledikce moralim iyice bozuluyor aklima turlu seyler geliyor kadin cinayetlerini hepimiz biliyoruz cok zor

• 3gün

Biliyorum allah korusun ama erkekler böyle seyleri yetiremezler kendine çıkıp evet görüşüyoruz ya da çıkıyoruz evleniyoruz bunkarı söyleme mümkünse o zaman haberi olmadın bu senin iyiliğin için eşini tanınıyorum ama bunları yapmazsan korkmana gerekte kalmaz. Yanlış anlamayın beni sizin için daha güvenli olur

• Adam. hakli sabırlı olamadın mi sende az şey değilsin

0|0
    0|0
    • 3gün

Kendisi arkadasinin nisanlisinin kiz arkadaslariyla ayni masada saatlerce oturuyor ama

• Adam haklı

0|1
    0|0
  • Kolluk kuvvetlerine başvurun

0|0
    0|1
  • kimseye güvenme evliliğin bitmeden kimse ile görüşme insanlar tahmin ettiğin gibi çıkmayabilir. benden sana abi tavsiyesi

0|0
    0|0
    • 3gün

o ş.. erefsizde daha kocasının nikahında olan birini nasıl seviyomuş. kim olursa olsun çocuğunun babası tamamen biter sonra kimle ne yaparsan yaparsın.

• 3gün

Zaten guvenmiyorum tabiki benim icin en onemli ve kiymetli olan sey cocugum baska hic kimse degil.
      Ama yasim daha 26 ve bosanmis cocuklu bir kadin olarak hayatima devam edecegim sadece bu donemde benim destekcim ve benimle ilgileniyor duygularinida soyledi bu sekilde muallakta Şu an zaten henuz bir iliskimiz yok daha oglumu bile gormedi ne kadar gormek istede olmaz dedim.

• 3gün

destekçi bulmak yerine evligini duzeltsen

• Aptal olmucaktin. Salaksin sen. Anlasmissin hersey istedigin gibi olmus. Salakmisin da sen hemen birini bulup iletisim kuruyosun. Safmisin sen ya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...