Kapat

Yardımınız lazımmm?

Bir erkeğin peşinden ne kadar doğru benden ayrılan sevgilim sebebsiz yere ayrıldı ve hiç bir şekilde bir sebep sunmdan ayrıldı sizce peşinden koşmayalımıyım yoksa oluruna bırakıp onun mu dönmesini beklemeyelim ve ayrıca ben çok seviyorum hala
Güncellemeler:
1gün
Bir erkeğin peşinden ne kadar koşmak doğru benden ayrılan sevgilim sebepsiz yere ayrıldı ve hiç bir şekilde bir sebep sunmdan ayrıldı sizce peşinden koşmayalımıyım yoksa oluruna bırakıp onun mu dönmesini beklemeyelim ve ayrıca çok seviyorum hala

0|0
37

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Köpek. Gib i döner seni peşimden koşturtmnın peşinde koşrsn. SEnle oynar ayığ ol

0|0
    0|0
    • 1gün

Peşinden koşmasam daha mı iyi

• 1gün

Ne bilim ya kararsızım hala

• 1gün

Be diceğimi dedim sebesiz hidenin affı olmaz. Sen affedersen. Orası burası oynar nede olsa beni ter etmez ben başkasıyla görüşim oda yedekte kalsın

• Giden gelmez

0|0
    0|0
  • Sen bu kafayla çok zırlarsın

0|0
    0|0
  • Sürekli özle ağla geçer.

0|0
    0|0
  • koşma koşunca havalanıyorlar

0|0
    0|0
    • 1gün

Haklısın da işte ne yaparsın sevince insan herşeyi göze alıyor

• 1gün

ama karşındaki sevse ayrılır mıydı senden bende terkedildim ama sustum 5 gün önce mesaj attı sonra kayboldu o da aklı başına gelince dönecektir

• ohho sen adami biktrmissindr

0|0
    0|0
  • Nasıl oldu tam olay

0|0
    0|0
    • 1gün

Olmuyor yapamıyorum dedi sebebin ne dedikçe hep geçiştirdi

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence o gelse bile artık kabul etme hayat sana yeni aşklar sunucak ve ondan çok daha iyi olucak emin olabilirsin seni kaybetmekten korkmayan biriyle mutlu olamazsın zaten

0|0
    0|0
  • kac yaşında

0|0
    0|0
  • Aman bosver su sacma isleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...