Evliyim ama yalnızım?

Eşim 5 gündür eve gelmiyor henüz 1 yıl oldu evleneli beni sevmediğini istemediğini bilsem gidicem ama zoruma gidiyor kendiyle bana ders vermesi bende aramıyorum aramayınca hiç gelmiyor arayıp kadınlık gururumu kırmak istemiyorum ama artık daha fazla yalnız da kalmak istemiyorum napabilirim?:(

0|2
315

En İyi Erkek Görüşleri

• gerçekten bazıları çok karaktersiz oluyor. Bir adamın ne olursa olsun eşini evde yalnız bırakması nedir. Sorun varsa bile o eve gidecek o yataga girecek konuşmayacaksa konuşmasın ama bunlar olması gerekenler. Keşke evlenmeden önce tanısaydın.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsa sizin bu hikayeleri sıkıntıları görünce insna evlilikten soğuyor

0|0
    0|0
    • Evlilik çok güzel birşey aslında benim eşim temizlik yemek bile yapar bana ama doğru insan çok önemli kafa uyuşması çok önemli en ufak bişey de terk edip ceza verebiliyor

• Ceza nedir var mı halaa

En İyi Kız Görüşü

• Bence aramalısın ama son olmalı ve geldiğinde kesinlikle Tavrı nı koymalısın bundan kastım trip değil tabiki senin istediğin düşüncen olması gereken ve bunu bardağa yapmayacağına onu ikna etmelisin. Bunu neden yapıyor bunu öğrenmen gerekli bu kadınlık gürünü kurmak değil bence insan evlenince bir çok yerden kırılıyor.

0|0
    0|0
    • Malesef ki aradığım an EGO’sunu tatmın eder biraz daha sürünsün der ama kaybetme korkusu olunca ayağı eline dolaşır öyle bir huyu var ki atayamıyorum o yüzden asla çok tartıştık ara ara herhalde biraz uzak kalmanın iyi geleceğini düşünüyor ama insan bugünler için evleniyor sonuçta bize iyi günde kötü günde evet dedirttiler..

• 7gün

O zaman bir daha böyle yaparsa sen gideceğini söyle

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Konuşacak kimsen yok mu arkadaşın dostun samimi birisi

0|0
    0|0
  • Kendisi dönünceye kadar aramayın eyer gelmese başka yol deneyin

0|0
    0|0
    • Geleceğine o kadar Emin’im ki o yüzden aramıyorum zaten soruma giden bana. Kendiyle ders vermesi beni tek bırakması allah büyük

• Anladım 🤗 döner o zaman

• Ara senin kocan o ya gelip adam gibi kocalık yapsın ya da hiç gelmesin sende boşan

0|0
    0|0
    • Onun bir huyu var dır ben ararsam telefon arkasından Gülümser rahatlar ama ölse de açmaz anlıcagın hiç gelmez ego Sunu tatmin eder öyle bir eşe sahip olduğum için hep arayan o olur gebelerde çünkü ben mal gibi hep terk etsem de aradığı dakika gelirim onda irade var bende sıfır malesef

• 7gün

O kadar şikayet ediyorsan boşan sende kardeşim

• Bekle bakalım cıkar kokusu elbet

1|0
    0|0
    • Kötü birley olmadığından Emin’in sadece bana ders veriyor hep böyle yapıyor ama ben 20 yaşında bir genç kızım beni nasıl yalnız bırakabiliyor ailem yokken çıldırıcam

• Ever birde ev de tekin bir yer değil biz kızların kaderii..

• Yok aslında sızın kaderınız deyılde bazı erkek aptalları dıyorum

• Yardımcı olim

0|0
    0|1
  • Aman diyim yanlış bir şey yapmada

0|0
    0|0
    • Yalnışa hiç bir zaman yanlış yapmadım ama yine bu haldeyim

• Sorun ne

0|0
    0|0
  • eve neden gelmiyor ki

0|0
    0|0
    • Çünkü kavga ettik kendimce kavga da o haklı

• Asla eğer gitmeseydi yapardım beni tek bırakıyor birde hediye alıp omu tatmin edemem Yoksa yine yapar

• o zaman bir boşanma avukatına gideceksiniz demektir

• Konuşmak istermisin?

0|0
    0|0
  • sende kendine arkadas bul

0|0
    0|0
  • Boş ver kendisi kaybeder

0|0
    0|0
  • Nerde kalıyor?

0|0
    0|0
    • Ablasının evinde gidicek kimse si yok zaten zoruma giden ablası aramıyor böyle durumlar da her gün arar ama ben tek kaldığımda aramaz hayır eşim bile diyprsa gizlice arar sonuçta ben koskoca evde tek kaldım psikolojim bozuldu uyuyamıyorum

• Alışırsın zamanla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nerdeki suan?

0|1
    0|0
  • Yardımcı olacak aile büyüklerinden yardım iste

0|0
    0|0
    • ailece kopuklar bağları Yok bir kere omu da denedim abisine söyledim o baya kızdı ona sen karışma dedi

• Eşini karşına al ve ciddi bir şekilde konuş ileride çocuğunuz olduğunda da böyle mi yapicak

• Evet birde çocuk istiyor sürekli çok merak ediyorum nasıl olucak acaba ama tek kalmaktan çok korkuyorum 😔

Yükleniyor...