Kapat

İlk bulusmam var acil tavsiye oneri lazim?

Nasil davranmaliyim? neler yapmamaliyim? Ne gibi sorular sorulabilir? Baskın mı olmak gerekir çekingen mi? Istedigimizi ya da istemedigimizi bulusma sonu söylenmeli mi? Begenmediysek arkadas kalmak lazim mi?

0|0
010

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Merhaba,
    Olduğun gibi davran. Rahat ol, kasma kendini. Elinden geleni yap. Yapmacık olma. Ne gibi sorular sorabilir! Her şey olabilir. Karakter meselesi, ben ilk buluşmada kız arkadaşım olacak kişiye şu soruları sormuştum.

Ben evlenmek ve yuva kurmak isterim, benimle evlenir misin?
    Elimden gelenler bunlar, fazlası için çabalarım, ailem ile yaşar mısın?
    Karşı cins arkadaş istemem, benim için hepsini silebilir misin?
    Dekolte, tayt, mini, transparan kıyafetler giymeni istemem, kabul mu?
    Zengin değilim, her sene seni tatile götüremeyebilirim, bu senin için sorun olur mu?
    Benden habersiz sağa sola gidemezsin, olur mu?
    Sosyal medya kullanmanı istemem, olursa ortak olabilir, olur mu?
    Nasıl bir düğün istersin?
    Balayını kaç gün ve nerde yaşamak istersin?
    Ben buyum var mısın yok musun?

Ne baskın olmak gerekir, ne de çekingen olmak gerekir. Yapmacık olmak kullanılmaya sebeb olabilir. Buluşma sonu isteyip istemediği zaten sorulur ve söylenmesi gerekir.
    Ben olsam arkadaş kalmak istemem. Arkadaş kalıp kalmamak karakter meselesi bence olmuyorsa zorlama, arkadaş kalmak iyi değildir...

1|0
    0|0
  • Genelden havadan sudan bahset atresli olur biraz genelde sonralari açılir nezamandir tanışıklık

0|0
    0|0
  • Ben tipsiz olduğum için hiçbir kızla buluşmadım şimdiye kadar. Kızlar tipsiz erkekleri arkadaş olarak görüyor.

0|0
    0|0
    • 3gün

kaç zamandır burdayım çok dert ettin sal bukadar belkide yanlış kızlarla konuşuon beni bile yeşil gözlü niye değilsin diye eken vardı sal biraz ya

• 3gün

zaten ben şimdiye kadar bir sürü kişiyle çıktım sadece şey olarak dedim istersen bradpit ol jön bile olsan seni tipin için sevmez diye dedim sevsede çok sevmez onun için dedim, neyapcan peki bu hayattan sonra

• 3gün

@markeliyahu9 Yapacak bişey yok dünyayı gezicem 15 aralıktan sonra çok nadir uğrarım buralara.

• Kendin ol yapmacık olma
    Karşındakinin ne mal oldugunu anlarsın

0|0
    0|0
  • İçinden geldiği gibi davran ilk buluşma etkilemezse seni arkadaş kal en azından zor işler bunlar

0|0
    0|0
  • İsteyip istemediğini söyleme. istiyosan arayıp sorarsın istemiyosan soğuk davranırsın anlar zaten.

0|0
    0|0
  • sen ol...

kısa ve net

0|0
    0|0
  • Fazla kasma

0|0
    0|0
  • Ortada bir yol çüx

0|0
    0|0