Ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok, detaya bakar mısınız?

Merhaba, ben 27 yaşında ciddi ilişkilere gelemeyen biriyim. Tamamen kariyerime odaklandım, sadece bazen takıldıgım birileri oluyor o da fazla uzun sürmüyor zaten. 22 yaşında bir kızla takılıyorum son günlerde, kız üniversite okuyor son senesi. Bugün okula ben bırakmıştım, bahçede oturduk biraz. O gittikten sonra biri geldi yanıma, biraz konuşabilir miyiz dedi. Ne konuşacagız dedim direkt konuya girdi, onu seviyor musun diye, neden soruyorsun dedim gözleri doldu çenesi gerildi kendini sıktı ağlamamak için. Ben yıllardır onu seviyorum falan dedi. Benim takıldığım kız olarak gördüğüm kız için bahsi geçince gözleri dolan bir adamla konuşuyordum. Berbat hissettim kendimi. Ben hayatım boyunca kimseyi sevmedim böyle. Yalvarır gibi konuştu sevmiyorsan oyalama onu kırma kalbini falan diye. Yemin ederim ben bu kadar sevenini görmedim. Ben cevap veremeden o gitti yanımdan, adını öğrendim sadece ve aynı bölümde olduklarını. Tüm gün aklımdaydı halâ aklımda, ne yapacağımı şaşırdım. Kızla ciddi düşünmüyoruz ama ben bıraksam bu kez aynı anlayışı göstermeyecek biriyle olacak belki de kız. Bir yanım sen takıl en fazla 1 ay sürer diyor diğer yanım uzaklaş kızdan gerisi seni ilgilendirmez diyor ne yapacağımı şaşırdım. Fikri olan?
Güncellemeler:
1gün
öldünüz mü gece gece

0|0
40

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevmiyorsaniz uzak durun bence. Sonra acı çekiyor insan sen sevmezsin belki o sever yazık degilmi kopar gitsin nasıl olsa sevmiceksin.

0|0
    0|0
  • Yazık adama git adamla konuş kıza açılsın tabş sen bırak sevemeywceksin zaten oyalama boşa

0|0
    0|0
    • 1gün

Böyle güzel seven adamlar var yani. Ve sen de kendini biliyorsun. O kız o adamdan başkasına yar olmamalı.

• 1gün

Ben hayatım boyunca hiç aşık olmadım, kadınlardan hoşlandığımı biliyorum ama olmuyor sevemiyorum kimseyi ve haklısın, ben değil o hakediyor.

• 1gün

Kesinlikle öyle hem sevaba girersin. Kız da sana bağlanmadan bitir. Gider ayak da iyiliğini yap.

• Sevmiyorsan uzak dur

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünmüyorsan ayrıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...