Biri ile sevgili olurken çok seçici davranmak kötü bir şey mi?

fiziksel olsun, karakter olsun davranışları olsun.. mesela cluba gitmeyi ya da sigara tüketmeyi sevmiyorum sosyal medya hesapşarım da yok o yüzden karşı tarafın bu tarz şeylere düşkün olmasını çok istemem. Ama bu yaşımda sanki böyle biri yokmuş gibi hissediyorum

0|1
524

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Kötü bir şey. 😏

1|0
    0|0
  • Karakter de anlarım ama tipte aşırı seçilik yaşının vermiş olduğu bir şey o zamanla geçecektir.. Ve seçici olman kesinlikle ilerisi için mutlu olacağın bir durum.. Bu arada davet ettiğim soruyu yanıtlar mısın

0|0
    0|0
    • 4gün

Teşekkür ederim. Ama sadece tip değil karakter de çok önemli :) evet yaşımdan dolayı da olabilir.

• Secici olduğunu düşünüp kaliteli bir zevk anlayisina sahip olduğunu zanneden insanlar beni tiksindiriyor. Sonunda asik olduklari kisiler de hayal kirikligi.

0|0
    0|0
    • 4gün

O senin görüşün :) ben kendimi yukarıda gördüğümden bundan bahsetmedim. Öyle olsa böyle bir soru sormam bile zaten bu kadar ön yargılı olup insanları yargılamanız hiç doğru değil. Bir şeyler hissetmediğim sırf sevgilim olsun diye biriyle beraber olmam kalitesiz ve çok basitçe.

• 4gün

Seçici olup kendini kaliteli zannedenlerden tiksiniyorum dediniz , ben burda kaliteli olduğumu belli etmek adına seçici olduğumu ima etmedim ki neden bunu söyledimiz anlaöadım? Her insan biraz seçici olmalı diye düşünüyorum. Tersi de sizin söylediğinize geliyor

• 4gün

Seçici olmak lazim tabii.

• Tabiki değil kimin ne haddine herkesin hayalinde canlandırdığı bir portre karekter var

1|0
    0|0
  • çok haklısın.. bence bu tavrını sana ait olan güzel özelliğini, başkası için bozma. elbet karşına senin duygularına benzer beyaz atlı bir prens çıkar.

0|0
    0|0
    • 4gün

bence de ben de bozmak istemiyorum sırf birini bulmak için :) elbet vardır biri... teşekkür ederim

• 4gün

aynen devam..
      rica ederim :)

• Dost ararken de eş ararken de %100 şartlara sahip olan kişi ararsak eli boş dönülür 😃😃 %70-100 arası olan aramak gerekir 😃😃

0|0
    0|0
    • 4gün

evet katılıyorum güzel bir yorum.. ben de böyle düşünüyorum zaten :) %100 kimse olamaz. en azından kendi standartlarımda...

• 4gün

Haklısınız katılıyorum 😊

• Kişilik konusunda seçici olmak çok normal. Mantık çerçevesinde bazı şeylerin sana uymaması eksiklik olmaz

0|0
    0|0
  • Illaki vardir ama siz bayanlar ıllaki 4 karışımızdaki erkekleri dört dörtlük olmasinizsi istiyorsunuz ondan olur

0|0
    0|0
    • 2gün

yok aslında öyle istemiyoruz, dört dörtlük kim var ki... ön yargılı olmamak gerekir

• 2gün

benim sitede bir komşum var kendisi de öğrenci... tanıştığımızda fiziksel olarak çok etkilenmemiştim ama oturup sohbet ettiğimizde samimiyeti komik esprili ve doğal olması çok hoşuma gitmişti hoşlanmıştım

• 2gün

Doğru söylüyorsun bana nerde delisi var o denk geliyor akilsini bulamadım daha

• sigara içmemen güzel
    sosyal medya hesabın olmaması mükemmel.
    takdir ediyorum seni.

0|0
    0|0
    • 4gün

Teşekkür ederim :)

• 4gün

Kullanmıyorum :) evet herkes birbiri için giyinip süslenip bir yerlere gidiyorlar ya da bir aktivite de bulunuyorlar. Her şey çok sahte

• 4gün

@bbozkir12 mesaj atarsan seninle güzel bir sohbetimiz olabilir hissine kapıldım bende sosyal medyaya karşıtıyım.

• Seçici olmak iyidir çürük elma daha az gelir.

1|0
    0|0
  • Yok diil.

1|0
    0|0
  • Seçiciyim baya.

0|0
    0|0
    • 4gün

Bende ya:) bu seçicilikle kimse karşıma çıkmıcak gibi hissediyorum 😃

• 4gün

33 yaşındayım kimseyi hayatıma alamadım zaten :/

• Evde kalırsan görürsün 😂

0|0
    0|0
    • 4gün

Hahahahah demee öylee

• 4gün

Bir şey demeyeceğim
      Kafana göre takıl 😊

• 4gün

tamam

• Aşık olunca pek seçme hakkın kalmaz

0|0
    0|0
  • Kötü elbet

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • dogru bir karar

0|0
    0|0
  • Yoklukta seçici değiliz ne gelirse 😎

0|0
    0|0
  • Degil sonucta gozun disari bakmamali begenmelisin

0|0
    0|0
  • Öyle tipleri sevmem yaklaşmam

0|0
    0|0
  • İyide sen güzel değilsin ki seçici olmanda neyin nesi? Çakma kumral sıradan bir kızsın

0|1
    0|0
    • 4gün

Teşekkür ederim o sizin görüşünüz :) ama sadece güzel insanların seçici olması gerekir diye bir kaide yok.. ki ben kendimi beğeniyorum zaten :)

• Kötü değil bütün kızlar öyle
    Hangisinde en çok para varsa ona gidersiniz

0|0
    0|0
    • 4gün

Benim paraya ihtiyacım yok sevmek ve sevgi göstermek bunu biriyle paylaşmak istiyorum. Genelleme yapman hiç hoş değil ben bütün erkekler için tek amaçları cinsellik demiyorum

• 4gün

Yani sen diyorsun ki "Ali Ağaoğlu karşıma çıkıp benimle birlikte olmayı teklif etse çok seçiciliğimden ötürü reddetmek zorunda kalırım" öyle mi?
      Hiç inandırıcı gelmedi
      Düşünce gücü de başka bir yalan
      Tıpkı burçlar ve fallar gibi

• 4gün

siz inanmamayı sürdürün benim açıklamam nafile. Enerji elektrik hissetmediğim biri ile beraber olmam sevmem hoşlanmam gerekiyor , ama karşıma çıkan insanın da benim maddi durumumla denk olması gerekiyor

• sen kusursuzz musun ki

0|0
    0|0
  • Armudun sapı üzümün çöpü derken evde kalacan? 🙃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kötü birşey değil tam aksi çok iyi birşey. Bir insanı hayatına sokacaksın, duygularını paylaşacaksın ileride belki ailenle tanıştıracaksın tabi ki seçici olmak lâzım.

1|0
    0|0
  • Bende çok seçiciyim
    Hatta arkadaş konusunda bile.
    Kolay kolay kimseyi hayatıma almam

0|0
    0|0
    • 4gün

öyle olması gerekir.. edindiğimiz tecrübeler sayesinde anlıyoruz :) bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye boşuna dememişler.. o konuda da seçici olunmalı

• Neden kötü bı şey olsun , seçici olmak zorundasın zaten.

0|0
    0|0
  • Armudun sapı, üzümün çöpü derken ortada kimse kalmiyor tabi😂

0|0
    0|0
  • Sıkıntı. ilerde daha da artar seçicilik

1|1
    0|0
Yükleniyor...