Kapat

Yalnızlar limanı?

Haftasonu yapacak hiç bir şey bulamıyorum kız arkadaşlar manitasiyla geziyor banada anca spora gitmek veya yalnız sahilde yürüyüş yapmak kalıyor. Kötü değil aslında ama insan bazen farkı şeyler istiyor artık bir heyecan olsun istiyorum eşofman tayt giyip spora gitmek değil, etek topuklular giyip makyaj yapıp gençliğimi yasamak istiyorum ama ömrünu verecek birini bulmak zor. Siz nasıl sevecek birini buluyorsunuz bu yalan Dünya'da bu sıkıcı hayatımı nasıl renklendirmeliyim?

0|1
016

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence arayış içinde olma nasibin varsa bulur seni , bence bu tür şeylerden cok başka şeylere kafa yormalı insan.. he ben senide anlıyorum kafanı koyup dertleşiceğin yeri gelip gülüceğin ağlıyacağın insan istiyorsun.. ama belkide seninle ilgilenen var sen istemiyorsun ya şu olmaz bu olmaz diye kendine yakıştıramıyorsun sonra hepsi yalan diyorsundur...

1|0
    0|0
  • ne güzel en azında senin çıkıp yürüyebileceğin bir sahilin var ya ben napam ne denizim var ne sevgilim gezmeye kalksam soğuktan gezilmiyor anca evde pinekle dur yani sen bence iyi durumdasın

1|0
    0|0
  • genclik etek topuklular makyaj yapmak ise erkekler hic gencligini yasayamıyor :D

0|0
    1|0
  • Ağrısız başını ağrıtmak istiyosan çok saptan bol ne var

1|0
    0|0
  • Makyaj yapıp etek topuklu giyersen tabiki hayatının aşkı sana diz çökecekgir eminim 😅

0|0
    0|0
  • Neden öyle

1|0
    0|1
  • aynen beni de yaz o limana

1|0
    0|0
  • En iyisi boşver
    Dolu tarafından bak

1|0
    0|0