Kapat

İlk aydan öpüşmek normal mi?

Sevgilim ile ilişkiye başlayalı tam 1 ay oldu ve o artık beni öpmek istiyor ben de izin vermiyorum bana çok erken geliyor beni sadece öpmek için sevgili oldu desem izin vermiyorum ve anlayışla karşılıyor sadece çok sevdiğim için seni bana yanlış gelmiyor dedi sizce öyle mi düşünüyordur gerçekten

0|0
310

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne kadar saçma ya Sevgilim ile İlk ay öpüşmek normal mi? Yapmayın bu duruma mı geldi ilişkiler... Yok canım İlk ay elinden tutsun İkinci ay öpsün Üçüncü ay Cinsel Temas böyle mi olmalı yani?
    Hisler önemli bu konuda yani hissetmelisiniz eğer sen hissedemiyorsan oda buna saygı duyuyorsa zaten bir sorun yok demektir ki seviyorum diyormuş bence oda doğru zamanı bekliyecektir.

0|0
    0|0
  • öpüşmek zevk meselesidir. Olması gereken birşey degildir seversin hoşuna gider öpüşürsün. İstersen ertesi gün öpüşürsün istersen 1 yıl sonra bunun zamanla alakası yok istekle zevkle alakası var. yoksa ha elini öpmüşsün ha gerçekte öpüşmüşsün aynı şey. öenmli olan duygu

0|0
    0|0
  • Ha 3 ay sonra ha şimdi ne fark eder. En sonunda vermeyecek misin dudaklarini..

0|0
    0|0
  • Sonunda öptüreceksen uzatmanın bir anlamı yok. Bence evlenmeden kendine dokundurma.

0|0
    0|0
  • 2018 için normal

0|0
    0|0
  • Annem göster ama elletme dedi de.

0|0
    0|0
  • 1 ay mi, 1 haftada seks yapıyor insanlar..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öpüşme basit olma

0|0
    0|0
  • Konu sonra sekse gelecek

0|0
    0|0
    • 3gün

Asla gelmiycek ne ben izin veririm ne de o öyle bir şey ister

• yatağa da girin bari

0|0