Sevdiğim kız bana tanışalım mı dedi lütfen yardımmmm! ?

Bir gün kızı gördüm ve çok hoşlandım. Zar zor instagramını buldum. Selam falan filan. Kız bts fanı ama benim için pek sıkıntı değil. Kızla yazışıyoduk seni gördüm falan dedim. O da ben de seni gördüm mü acaba tanışalım mı dedi. O anda kalbime ateş düştü mutluluktan :D ama 1 aydır kıza gidemedim :D her seferinde görüyorum kıpkırmızı oluyorum tam yanına gidicekmiş gibi oluyorum kızın yanında arkadaşları oluyor ve ne diyeceğimi bilmiyorum. Aşırı utanıyorum yardım edin bana lütfen :(

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Söyle utandıgını 1aydır gözüm gönlüm sende ama cesaret edemiyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• BTS Fanı ise arkana bakma :) şaka bir yana çoğu insanın eline geçmez bu fırsat iyi değerlendir.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden özellikle Bts fanı olduğunu belirttin şimdi 😀 0-12 yaş aralığında değilse müzik zevkleri senin için sorun olmamalı

0|0
    0|0
    • sorduğum her arkadaşım bu bts fanı bakma geç falan diyor bende anlamıyorum belirtmek istedim bu yüzden

• Sadece müziklerini dinliyorsa sıkıntı etme. Bütün bts dinleyen insanlar Koreli erkek peşinde koşan bir avuç ergen değil. Sadece böyle basit bir şey için bile diğer insanlara kulak verip karşındakine önyargıyla yaklaşırsan ilişkilerin pek sağlıklı olmaz. Sadece bu konu için demiyorum

• Kıza söyle mekan belirleyin orda buluşun

0|1
    0|0
    • cesaret olsa :D kız bir de sevgilisinden yeni ayrılmış kızın yanına gidip ne diyeceğimi bilmiyorum hiç sevgilim olmadı

• Nolucak ayrılsın sevgilisinden bahsetmiyorsa unuttuğunu anlayabilirsin ayrıca utanmaya da gerek yok

Erkekler Ne Diyor 1

• Tanış

0|0
    0|0
    • kızın yanına gidip ne diyeceğimi bilmiyorum ilk cümlem falan bir de çok kısa olucak bunları düşünüyorum hep

Yükleniyor...