Karişik isler neden boleyiz?

Sevgilim oluyo ayrılırız opuyom heryeri ni goruyom açık türbanlı aynı hep sonra bunlar evleniyo ne bilimya kotu bir durum düzgün kiz yok düzgün erkek yok benim ciplak gördüğüm kiz başkasıyla evleniyo hiç kimse masum değil ya evleneceğim kiz mesela dusunuom acaba birine resim. attimi orasını burasını ne bilimya sizde bole dusunuonuzmu

0|0
50

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen de masum olmadığın için karşına çıkmıyodur. Davul dengi dengine çalar :D

1|0
    0|0
    • 4gün

Ne alaka bu devirde opmeyen opturmeyen kiz yok erkekte yok tmmi ay ben p*rno izlemem diyen kizlar daha çok sapik

• 4gün

Bütün kızları tanımadığına göre bütün kızlar böyledir deme hakkına da sahip değilsin. Önce karşıda istediğin özelliklere sahip biri gibi ol. O zaman çıkar karşına :)

• 4gün

Hmm

• Umarım atmıştır.. sen nasılsan evleneceğin insandan da onu bekle.. niye senden daha temizini arıyorsun ki..

0|0
    0|0
    • 4gün

Çoğu insan öyle en masumu kendini dine adamış namazdan başka bise düşünmeyen kiz bile azgin

• 4gün

Azgın olmak hata yapmayı gerektirmez hiç günaha girmemiş kendini eşine saklayan insanlar da var.. ama konu bu değil. . sen evleneceğin kadının şuanda kime ne yaptığını düşünüp rahatsız oluyorsun ama tutup evleneceğim kadın hiç yapmamışsa diyip kendi yaptığından rahatsız olmuyorsun..

• 4gün

Benim yaptogimda kotu guzelmi diom ben bu düşünce kotu kızlarda dusunuodum belli acaba kocam daha once napti die mesela

• O zaman sevgilin olan kıza düsgün davran orasını burasını öpme.

0|0
    0|0
    • 4gün

Olmuyo iste sence mümkünmu ben öpmesem o istio biseler oliyo sonuçta insan 100 kişiyle sevgili oluyo biriyle evlenio ne bilim ya

• Sen nasilsan karsina da oyleleri cikar

0|0
    0|0
  • Sende ciddi düşündüğün birini öpme o zaman. Erkeklerde bunu istiyo hep

0|0
    0|0
    • 4gün

Nasi öpmeyim o zaman bulusmanam lazim o zamanda soğukluk olur mumkunmu bu sevgilisin elini tutacan opecen

• 4gün

tamam çıkarda geçmişini ne bilcezki ben Mesela örnek vereyim kızın her yerini gordum o kiz başkasıyla evlendi eee kocası ne bilsin bunu

• 4gün

Açıkça konuşursun kızla bunları iş ciddi olursa

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...