Erkek arkadaşım beni terk etti geri dönerse ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bir yıllık bir ilişkim bir hafta önce bitti.. Sevgilim doktordu ve ailesi beni istemiyordu o ise benimle evlenmek istiyordu. Bu sebepten evde her gün kavga ediyorlardı. Sebebi benim doğulu olmam gazetecilikte okumam ve önceki ilişkimdi. Biz hep mutluyduk hiç kavgamız olmadı benim yanımda huzurlu olduğu kadar hiçbir yerde huzurlu olmadığını dile getirirdi hep bana, bende mutluydum. Sonra teyzesi geldi annesiyle tezgahı kurdular. Bir güzel bana karşı doldurmuşlar. ikisi de öğretmen bu arada arkadaşlar. Sonrasında sevgilim birden ayrıldı benden. Ben tabi şok oldum inanmadım başta. Sonra ciddi olduğunu söyledi bana. Fakir olmam ve en çokta önceki ilişkimi kaldıramadığını söyledi ve terk etti beni. yalnız terk ettiği gün cüzdanında bayağı para vardı. Belli ki rüşvet vermişlerdi. Üstüne de 3 gün sonra benim gözyaşlarım kurumadan sosyal medyadan yeni kız arkadaşıyla foto paylaşmış. Benden ayırmak için bütün tezgahı kurmuşlar önce para sonra bir kız onu oyalasın diye bulmuşlar. Çünkü daha öncede benden ayırmaya çalıştılar ancak başaramadılar. Bu sefer fazla akıllıca yaptılar işlerini. Sevgilim beni sevdiğini ancak ailenin önemli olduğunu söyledi. Ama benim korkum şu eğer bana dönmeye kalkarsa ne yapmalıyım. Bana yardımcı olur musunuz? lütfen..
Erkek arkadaşım beni terk etti geri dönerse ne yapmalıyım?
10
7
Görüşünü yaz