Erkek arkadaşım beni terk etti geri dönerse ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bir yıllık bir ilişkim bir hafta önce bitti.. Sevgilim doktordu ve ailesi beni istemiyordu o ise benimle evlenmek istiyordu. Bu sebepten evde her gün kavga ediyorlardı. Sebebi benim doğulu olmam gazetecilikte okumam ve önceki ilişkimdi. Biz hep mutluyduk hiç kavgamız olmadı benim yanımda huzurlu olduğu kadar hiçbir yerde huzurlu olmadığını dile getirirdi hep bana, bende mutluydum. Sonra teyzesi geldi annesiyle tezgahı kurdular. Bir güzel bana karşı doldurmuşlar. ikisi de öğretmen bu arada arkadaşlar. Sonrasında sevgilim birden ayrıldı benden. Ben tabi şok oldum inanmadım başta. Sonra ciddi olduğunu söyledi bana. Fakir olmam ve en çokta önceki ilişkimi kaldıramadığını söyledi ve terk etti beni. yalnız terk ettiği gün cüzdanında bayağı para vardı. Belli ki rüşvet vermişlerdi. Üstüne de 3 gün sonra benim gözyaşlarım kurumadan sosyal medyadan yeni kız arkadaşıyla foto paylaşmış. Benden ayırmak için bütün tezgahı kurmuşlar önce para sonra bir kız onu oyalasın diye bulmuşlar. Çünkü daha öncede benden ayırmaya çalıştılar ancak başaramadılar. Bu sefer fazla akıllıca yaptılar işlerini. Sevgilim beni sevdiğini ancak ailenin önemli olduğunu söyledi. Ama benim korkum şu eğer bana dönmeye kalkarsa ne yapmalıyım. Bana yardımcı olur musunuz? lütfen..

0|0
710

En İyi Erkek Görüşleri

• Yenisini buldum de. Sonuçta terkedilen sensin o da zaten yenisini buldum diye terket medi mi. O da bir gün terkedilerek senin terkedildiğin gibi

1|0
    0|0
  • Bye bye demelisin kendinden ödün verme öyle bir salaklık yapma

0|0
    0|0
    • Çok savaştı benim için ama yoruldu. Farkındayım. Belki çenelerini kapatsınlar diye yaptı. Bunu..

• Ailesi istememis belliki bahaneside baska kızla foto cekip atması vs. Yapıcak bisey yok

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevgilim 4 yıllık sevgilisiyle aileler kavga ettiği için ayrılmış.
    Kanka bak sana bir de sana bir şey anlatıcam objektif cevap ver.
    Sevgilim, ben ve bir arkadaşı oyun oynuyorduk. Oyunda ben sadece biraz konuştum ve güldüm gerisinde ağzımı açmadım. Erkek arkadaşım baya eğleniyordun tavrın bir garip diyip triplendi bana. Sonra ben de başka kızlarla güleyim eğleneyim dedi... Durumuna değişik şeyler yazıyor ona seni seviyorum dediğimde cevap bile vermedi. Ona bana güveniyor musun diye sorsam mı? Güvenmiyorsa benim için zor da olsa ayrılacağım. Sınava gireceğim bir şekilde önüme bakmam gerek zaten istte durmak isteme amacım oydu eğer ayrılırssk kalmayacağım

0|1
    0|0
    • 7gün

Ve sence hatalı mıyım? Üstü kapalı bir şekilde k***r muamelesi görmüş hissediyorum

• 7gün

Valla Sudan sebep gibi geldi bana ya..

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Dönerse, ketçap ve mayonez istemelisin. 😂

0|0
    0|0
  • Yeni bir erkek arkadaş bul ve gelince onunla tanıştır bacım.

3|0
    0|0
  • Dönmeyecekmiş

0|0
    0|0
  • Dönmez merak etme

0|0
    0|0
    • 7gün

Söylediğine göre beni unutmak için o kızla konuşuyormuş. İnandırıcı gelmedi. Sanki gidiyorum ama açık kapı bırakıyorum der gibiydi..

• Aglamalisin

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Geri gelirse hemen affetme cektir

0|0
    0|0
  • Hicbisey.
    Sen oyuncakmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer sadece ailesinin söylediklerine körü körüne inanıp seninle konuşmadıysa ve seni rüşvete değiştiyse bence hiç dönme derim keşke seninlede konuşsaymış bakalım sen ne diyecektin ona

1|1
    0|0
  • Gerçekten seviyor olsaydı ne olursa olsun yanında olurdu hala, donerse de sevdıgı ıcın olmayacaktır uzgunum.

1|1
    0|0
  • Hacı ya güzel bir 👋 bye bye 😉

1|1
    0|0
  • yuzune tukur

1|1
    0|0
  • Sizi ayıranlar hayatları boyunca asla mutlu olmayacak ve o adamla evlenen kızdan asla ama asla hayır görmeyecekler buna İnan.

Ayrıca bende doğluyum ne var bunda? Hepimiz insanız yıl olmuş 2019 millet hâlâ insan ayrımı yapıyor.

Ayrıca o doktor olmuşta ne oldu? Hemen gidip başkasıyla resim koymuş.

Ayrıca gazetecilik çok güzel bir meslek ne takıyorsun onları kafana İnan bana üzülmeye değmez böyle bir aileden kurtulduğun için Allah’a şükret.

Eğer sana dönmeye çalışırsa asla ama asla affetme! Yaptıkları çok ağır bişey hemde çooook !

1|0
    0|0
  • Affetmemen gerekiyor bir kez bırakan bir daha bırakır hadi ailesinin dolduruşuna geldi başka kız arkadaş yapmak ne onu da mı isteyerek yapmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...