Gerçekten aşık olup mutlu olan varmı?

Aşkın sonu mutlu bitiyomu?Gerçekten aşık olup mutlu olan varmı?

0|0
715

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Değer verdiğimiz sahte gülüşler, çevremizdeki heves uğruna başlayıp biten ilişkiler sizleri kör etmesin.

Eski oturduğum sokakta yaşlı bir amca vardı. Eşini kaybetmişti. Aradan aylar geçti sohbet etme şansı buldum ve böylelikle tanıştık. Eşini anlatır dururdu, sevgisinden bahsederdi. İstanbul'daydı mezarı. Haftada bir giderdi. Bu adamla sohbet etmişken aşka yalan diyebilir miyim?

3|0
    0|0
  • Sana soyle soyleyim bir anda cikageldi bana deger verdi. Ben naptim butu hayallerimi onunla susledim asik oldum. Sonra nemi oldu bana aileni al gel dedi gittim bende sonra nemi oldu ailesi isci oldugum icin beni istwmedi o da dakikasindamuhabebti kesti benimle. Ask guzel birsey degil can yakar. Galiba.

1|0
    0|0
  • Aşkın elbet biteceğini ama yerini daha çok sevgi ve saygıya bırakacağını düşünüyorum olmadım şuana kadar hiç ama böyle olmalı bence

1|0
    0|0
  • Yohturr, hepsi yalan uydurmadır. dağılın! .(ah tuanam ah😢)

1|0
    0|0
  • Aşīk oldum. Çokta mutlu oldum sonra bitti. Ömürlük aşkı bulamamışım o kadar.

1|0
    0|0
  • Ben aşık oldum. Mutluydum ama biz bittik ben yine mutluyum çünkü hayatıma onun gibi birisi girdi :)

1|0
    0|0
  • Ben buldum AMA kaybettim maalesef.

1|0
    0|0
  • Bitmez.

1|0
    0|0
  • Nerde o aşık oluncak kız?

1|0
    0|0
  • masallarda var

1|0
    0|0
  • Vardır heralde bikactane

1|0
    0|0
  • Bitmio yalancılar

1|0
    0|0
  • Inanmiyorum

1|0
    0|0
  • Mutlu son anca ayrılınca olur 😎

1|0
    0|0
  • Seni sevmeyeni sen de sevme.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence bitmiyor çünkü 2 taraftan biri daha çok sever daha çok aşık olur diğeride bundan sıkılır bilir o kişi hep yannda zaman geçtikçe başkalarınaa gider gerçekten aşık olan hep onda kalır oda başkasında

2|0
    0|0
  • Bugüne kadar iki kere aşık oldum ikisininde sonu hüsran oldu. Mutlu sonla bitmedi dahada ugrarmi uğrarsa sonu nasıl olur bilmem ama umudum da yok açıkçası.

1|0
    0|0
    • 4gün

2 kere aşık mı olunuyor ya?

• 4gün

Zorunda

• 4gün

Zorunda. Hayatın akışı o yönde çünkü biseyler bitiyor alışıyosun böyle geldi böyle gider.

• Vardir illaki

1|0
    0|0
  • Yok yok yok

1|0
    0|0
  • Âşk inanmiyorum

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum

1|0
    0|0