Ben dış güzelliğe bakmam diyen insanlar size ne kadar samimi geliyor?

Bana hiçbir zaman samimi gelmemiştir. Her zaman ilk olarak dış güzelliğe bakılır o kriter geçildikten sonra diğer karakteristik özelliklerine bakar insan sonrada derki ben seni şu şu şu özelliklerinden dolayı sevdim

0|0
1211

En İyi Kız Görüşleri

• İster inan, ister inanma; dış görüntü gram umurumda değil -
    adam ağzını açıyor, bırak sıkılmayı, 2.5 saat boyunca yutkunmayı unutarak sadece dinliyorum... ki normalde yerimde duramayan, dikkatimi beş dakikadan fazla toparlayamayan bir insanım. Bir daha denk geliyoruz, hala aynı - yok etkisi geçmiyor, ilginçliğini yitirmiyor. Bir konuda karşı çıkıyorum, gülümsüyor, önce benim açımdan düşünmeye çalışıyor, sonra haklı olabileceğimi söyleyip kendisini güzel güzel anlatmaya devam ediyor. Boş konuşmuyor, sinirlenmiyor, dinliyor. Vicdanlı mesela, ya da sevdiği bir şarkıda anılarını saklıyor, dinlerken gözleri doluyor. İlgilendiği konularda yüzeysel değil, sohbet onun kıyılarında geçtiğinde seni en derinlere kadar götürebiliyor - bilgisi olmadığı yerde susuyor. Sustuğu yerde anlamaya çalışıyor, sorular soruyor. Kendine has yönleri var. DIY ekolünde kendince icatlar yapıyor, evini dizayn ediyor; duvar kağıtlarını seviyor, yeri geliyor kendisi çiziyor. Mızmız değil. Aksiyona geçmekte yavaş kalmıyor. Kendisine göre olmayan şeylerde bile eşlik etmeye ve zevk almaya çalışıyor. Çocukça konularda inat edip gereksiz kıskançlıklar yapmıyor.

Ben bu adam ile bir ömür geçireceğim di mi? Ya da omuzları geniş olsun yeter mi?

Hiç sanmıyorum -
    bana yaşamayı bilen, aklı olan bir insan gönderin.

Yani af edersin ama, görüntüsü gram s*kimde değil.

0|2
    0|0
    • Bahsettiğin insanla evlendin mi?

• Her hikayeyi mutlu sonla bitirirsen ne inandırıcılığı kalır -
      Gerçek hayat bu değil,
      Pamuk Prensesin de, Kül Kedisinin de... neyse :) Ben köyüme dönüyorum.

• Bu arada tarif ettiğin adam zaten yakışıklı da olsa ben bile yürürdüm heralde 😂

• Gerçekten dış güzelliğe bakmak istesem bile bakamıyorum. Çünkü hoşlandığım insalardan tipi yüzünden değil karakteri ya da hareketleri beni etkiliyor o yüzden hoşlanmaya başlıyorum. Hoşlandığım insanların çoğu arkadaşlarım tarafından tipsiz olarak değerlendirilir genelde.

0|1
    0|0
    • Yani hoşlandığın biri olsa dış güzellik olarak, karakter olarak merak etmezsin öyle mi?

• Olsun. Sanırıö açıklayamadım durumu. Sonuç olarak hiç bir zaman tipi yüzünden bir insandan hoşlanmadım im. Beni etkileyen hep karakteri olmuştur. Ama ses tonu tipten sayılıyorsa ona bakarım bak.

• Samimi buldum yorumlarını. Gayet iyi anladım merak etme. Yorumlarınız için teşekkürler 🙏

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben diş güzelliğe bakarım açık söyleyeyim ama çirkin ve farklı yüzü olan insanları seviyorumm. Ne bileyim tek gözü hafif küçük olan veyahut burnu yamuk olan falan . Çünkü yakışıklı olmanın onlara verdiği ego hicbir zaman yok.

0|1
    0|0
  • Çok güzel anlatmışsın dışını begenemedigimiz insanın içini merak etmiyoruz ben oyleyim

0|1
    0|0
  • Dışa bakmadan kim kimi tanımak ister gerçekçi olalım dış görünüş ilk aşama şart

0|1
    0|0
  • Vardır bir bildikleri. :D

0|1
    0|0
  • Bakmayan insanlar var bence

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum 👍👏

0|1
    0|0
  • En çok da onlar bakarlar. Bunu unutma.😆

0|1
    0|0
  • Samimi gelmiyor

0|1
    0|0
  • Hiç samimi gelmiyor

0|1
    0|0
  • Samimi bulmuyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben dış güzelliğe bakarım şahsen, ömrümüz boyunca bir manzaraya bakacağız oda güzel olsun değil mi ama

0|1
    0|0
  • Dış görünüşe önem vermiyorum diyen en büyük yalancıdır, zaten dışı beğenilmeyen birisinin içi hiç merak edilmez.

0|1
    0|0
  • Bakmayanlar var, öyle olmasa bu kadar insan nasıl evlendi?

0|1
    0|0
  • Gelmiyor 30 yaşına kadar dış güzellik ön planda kim ne derse desin

0|1
    0|0
  • Doğuştan dış görünüşu iyi olmayan insan hayata 5-0 eksik mi basliyor o zaman where is the adalet?

0|1
    0|0
  • Ya bu gezegenden değildir ya da yalan söylüyordur

0|1
    0|0
  • Fasa fiso

0|1
    0|0
  • Yalan dolan ve palavradan ibaret

0|1
    0|0
  • Hiç samimi gelmiyor adaş