Kapat

Ne anlama gelir?

Benden sana yar olmaz nedemektir?

0|0
04

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Okuduğun gibi neden böyle birşey dediğine gelince bunu söyleyen kişiye sorman gerekiyor bir çok sebebi olabilir.

0|0
    0|0
    • 2gün

Tahminenn nedendir

• 1gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradım dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne devam e

• 1gün

Ne kadar saçma ya şu anlattıkların ne yaşıyorsunuz siz?
      Sen eski sevgilinle bağlantıyı tam koparmadigin ve üzerine onunla konuştugun için hatalısın sevgilinde bunu çocukça karşılayıp sana tepki olarak başkasıyla ilişki kurarak hatalı karşılıklı sürekli hatalar var yani. Bazı şeyleri netleştirmek istiyorsanız önce çocukluğu bırakın al karşına adam gibi konuş bana net gel de benim çocukça davranıslara artık tahammülüm yok demelisin ama sende öyle davranmamalısın. Bu şekilde bir sonuç elde edersin.. Kiii bence etmemelisin yani o ilişkiden hayır gelmez güven saygı falan yok yani sevgide olduğunu düşünmüyorum ki zaten yıpranmış bir ilişkiniz var. . 18 yaşındasın en azından burda öyle yazıyor önünüzde uzun zaman var zaten 🤚🏻

• Yani daha nasıl anlatılabilir bu?

0|0
    0|0
    • 2gün

Onla çıkarken eski sevgilimle konuştum oyuzden ayrıldı benden ben onu çok seviyorum bana böyle dedi bide umut vermek istemiyorum sana dedi

• 1gün

3
      0
      tatlibellaamm
      Soruyu Güncelle

Soruyu Güncelle
      0/500

Güncelle
      Yeni Gelişmeler
      Xbay12345 Xbay12345
      5 Xper Yaş: 25 eig 51%
      8dak
      Okuduğun gibi neden böyle birşey dediğine gelince bunu söyleyen kişiye sorman gerekiyor bir çok sebebi olabilir.

0|0 0|0 YORUMLA
      tatlibellaamm
      1 Xper Yaş: 18
      6dak
      Tahminenn nedendir

YORUMLA
      tatlibellaamm
      5dak
      Onla çıkarken eski sevgilimle konuştum oyuzden ayrıldı benden ben onu çok seviyorum bana böyle dedi bide umut vermek istemiyorum sana dedi

YORUMLA
      Xbay12345
      5 Xper Yaş: 25
      1 dak Yeni
      Tahmini bir çok sebep olabilir dedim ya belki onunda sevdiği birisi vardır en basiti umutlanma ama takılırız demişte olabilir bunu ona sorman lazım bana net gel de yani , Ki sen çok eksik yapmışsın öyle bir hareket yaparak ben böyle biriyle bir ilişki kurmak istemezdim yani.

YORUMLA
      tatlibellaamm
      Şimdi Yeni
      Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye dedi

• 1gün

Olay bu bn onla çıkarken eski sevgilimle konuştum beni sevgilim 30 40 kere aramış bende bakmadım ogrendi bn söyledim böyle diye kıskançlık yapıp ayrıldı benden dedi hayallerimi yıktın senden sonra emin olamıyorum dedi sonra bir kızla çıktı kızla çıkarken bna arkadaş olalım demişti ama kızla konuşmaktan çok benle konuşuyordu bn kızdım biriyle çıktım hatta inadına elini tuutum gördü dedi sen herkesin elini tutarmsn oda gitti biriyle çıktı bnada mesaj attı son kez buluşalım dedi bitmiyor gittim falan dedi 1000 tane erkek arkadaşın var bende dedim seninde benden sonra çıkmadığın kız kalmadı dedim bn senin gibi önün bunun elini tutmadım dedi falan kavga ettik kıyamam bn birakcam dedi sen sevgiline git dedim falan sonra birgün icki icmis bna mesaj attı lütfen gel dedi bn sevdiğin kıza sahip bile çıkamıyorum artık aşkı beceremiyorum dedi gittim falan kötüydü evinde bn bıraktım sonra hiçbirşey olmamış gibi davrandı aradım dedim biz olabiliriz biz hep aynı yerde kalıyorz dedi ne bitiyor ne deva

• seninle birlikte olamam demek

0|0
    0|0
  • Olayı bilmiyoruz ama kırmadan reddetmiş olabilir.

0|0
    0|0
    • 2gün

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...