Kapat

Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar eski bir arkadaş ortamımı çok özlüyorum kızlı erkekli karışık bir arkadaş ortamıydı beni çok incitip üzdükleri bazı şeyler oldu en son onlara içimi döktüm ve iki yıldır hiç görüşmedik ama garip bir şekilde çok özlüyorum saçma gelebilir ama bir yandan çok kırgınım hala ama bir yandan güzel zamanlarımız hiç gitmiyo saçma bir yerde bile aklıma düşüyo bazen sizce bir anda bu kadar özlem neden olur ve yerimde olsanız ne yapardınız

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizde ozluyoz. Alisiyoz napcz

0|0
    0|0
  • Demekki güzel şeylere yaşamışsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu yazıyı görünce çok şaşırdım ve de bir o kadar da heyecanlandım benim de çok samimi böyle bir gurubum vardı ve 4 yıldır hiç görüşmedik 4 yıl boyunca herşeyde onları aradım her yerde gözlerim onları aradı... maalesef yoklar unutacaksın. 4 yıl boyunca hiç kimse bana onlar gibi olmaz önyargısı ile kendimi yiyip bitirdim ama beni dinlersen sen bunı yapma ve unut onları. Hiç kimse hayalimizdeki gibi masum ve güzel kalmıyor...

0|0
    0|0
    • 3gün

Bu yorum beni sevindirdi çünkü başka birine saçma geleceğini düşünmüştüm haklısın kimse öyle kalmıyo ve aynı duyguyu bende yaşıyorum çevrem çok geniş ama kimse onlarla olduğum ortam kadar keyif vermiyo onlar gibi olamıyo gereksiz anlamsız bir yerde bile aklıma düşüyorlar evet kırgındıkları incittikleri oldu ama insan yinede özlüyo bir yandan bırak diyorum herkes kendi hayatına yoluna bakıyodur ama bir yandanda öyle olmuyo işte ilk defa yaşıyorum zor bir durum ben bir adım atamam çünkü onlar kırdı beni onlardanda bence içten içe bunu biliyo hatta belki ortamımız akıllarına geliyodur ama adım atmıyolar bende içimde tutuyorum

• 3gün

Yok zaten beklemiyorum büyük konuşmayayım ama ben hayatta atmam evet haklısın sağol beni anlayan biriyle konuşmak iyi geldi

• 3gün

Rica ederim yoluna bak başka insanlarla güzel dostluklar kurmaya odaklan

Yükleniyor...