Sevgilinizin dış görünüşünü beğeniyor musunuz?

Ben tipsiz olduğum için sevgilim olmadı olmayacak da. Siz sevgilinizin dış görünüşünü beğeniyor musunuz?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Ya kör müsün sakat misin yüzünde koskoca yanık izi mi var neyin varda tipsizim diyorsun biraz Allah'ın verdiğini beğenin ya.. Ayrica sen kendini nasıl görürsen karşıdaki de seni öyle görür kendinizi sevin biraz.. Ozguveniniz olsun azıcık yaa

0|0
    0|0
    • Özgüvenli olduğum zamanlar da vardı da kızlar tipsiz erkekleri arkadaş olarak görüyor.

• Allah ayrımcılık için tip yaratmıyor senin tipin senin sınavın ayrica sana tipsiz diyenlerin sınavı ve sunu unutma erkekte tip önemli değil karakter önemli karakter. Azıcık kuğul ol bee ne öyle pısırık pısırık tipsizim diyorsun

• Kızların beni beğenmesi veya beğenmemesi önemli değil ki. Ne olursa olsun , dünya ortadan ikiye yarılsın yine de kızlar beni arkadaş olarak görecek. Niye zorlıyım şansımı? Ayrıca ev - otel - ev - otel - çeviri bürosu - ev - otel - ev - otel - çeviri bürosu. Hayatım bu 3 mekandan ibaret. Çeviri bürosuna gelenler sevişmek değil çeviri istiyor , otele gelenler sevişmek istiyor ama sahibiyle değil , yani hayatım zaten tek kişilik. Ben hertürlü reddediliyorum zaten ne kadar cool olursam olayım. Uğraşmaya değmez yani. Aptallık aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç beklemektir.

En İyi Erkek Görüşü

• Keninizi aşağılamayı ne kadar seviyosunuz.

0|0
    0|0
    • Kendimi aşağılamıyorum ki tipsizim yani. Tipsiz olduğum halde yakışıklıyım mı diyeyim? 10 kere reddedildim.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok ki beğenim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...