Kapalılar için kalıp bir görüşmü var? Kötü anlamda?

Kızımız son derece güzel, bakımlı, eğitimli, nazik hatta zengin ve varlıklı bir ailedende gelse bazı insanlar tarafından yani açık popüler güzel kızlar olsun erkekler olsun bunların gözünde ne kadar iyi özellikleride olsa kapalı olduğu için ezikmi görürler beğenmez küçümserlermi yoksa tam tersimi

0|0
310

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bunu soracak kızın kapalı olup olmaması pek bişey ifade etmez doğrusu. Ne için kapandığınızı unutuyor musunuz yoksa hep onlar için mi kapanmıştınız?

0|0
    0|0
    • 1gün

Ben kendim gibi kapalıların gözünde de aynı şekilde gözükmek istemem. Yalnızca onlar için değil. Kapalı da olsam geri planda kalmak istemem sonuçta kendimi geliştirmemin altındada bunlar yatıyor

• 1gün

Yanlış anlamadın ama dediğim gibi dikkat çekmek değil niyetim zaten kapanmamın amacı o ama küçümsenmekde istemem

• 1gün

Kardeşim o konuda kimse bir şey söyleyemez zaten ama yanlış sormuşsun. Kusura bakma yaklaşımım için soruna gelirsek sen bakımını yapar çok dikkat çekmeyecek şeyler giyersen kimse hor görmeyecektir. Dinimizin amacı kadını gizlemek olduğu için kapalı kadınların dikkat çekici olması daha çok göze batar. İnsanlar herşeyi düşünebilir sen istediğin gibi yaşa o zaman daha mutlu olursun inşallah.

• İnsan insandır bana göre. Terörist olmadığı sürece açık kapalı şu mezhepten bu mezhepten ateis deist vs vs hiç mi hiç farketmiyor

0|0
    0|0
  • Musluman topluluklarin bircogunda olan bir problemdir. Her iki tarafta kendini dev aynasinda görür. Hayatin bayram olmasi icin cok calismaliyiz

0|0
    0|0
  • Kapalılar benim için öndedir ama gerçekten kapalıysa açık olup daha dindar olanlar var kapalı olanlara güvenim yok ama ya

0|0
    0|0
  • zengını fakırı kapalısı acıgı yok senı seven zaten sen oldugun ıcın sever

0|0
    0|0
  • Bir insanı kıyafetiyle aşağılamak en aşağılık bir karekter olsa gerek

0|0
    0|0
  • Tam tersini düşünürüm ben ve kapalı kadınlar bence daha alımlı oluyo

0|0
    0|0
    • 1gün

Hani ben dediğim gibi çok havalı tipler eziklermi diye dedim şımarık, insanlar

• 1gün

Yani demek istediğim zengin açık modern insanlar sen ne kadar güzel bakımlı eğitimli olsanda kapalı sın diye küçümser dikkate almazmı

• 1gün

Hyr ya bana sorsan kapalı kadınlar daha alımlı oluyo

• Kapalılar bakımlısıda var

0|0
    0|0
  • Kalbi temiz olsun

0|0
    0|0
  • Kapali. kizlari. begenirim. ama moda icin kapananlardan nefret ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kapalı diye ezik diye bisi yok o onun tercihidir saygı duymak gerek. Ayrica kapalıligi cok güzel taşıyanlar da var hem önemli olan ne Giydiğin degil nasıl davrandığındir

0|0
    0|0
  • Bu şekilde düşünüyorsan kalıp senin kafanda var demektir.

0|0
    0|0
    • 1gün

Peki bana yardımcı olabilir misin kalıbı atayım kafamdan

• 1gün

İşte en iyi olsada yinede sırf açık olmadığı için, varoş diyeni bile gördüm yoksa kalıp yoktu bende

• 1gün

Umursamayacaksın. Çokta tın deyip geçeceksin..

• Ne düşündükleri umrumda değil.
    Herkes istediğini düşünmekte serbest.

0|0
    0|0
Yükleniyor...