Birinin gercekten seni sevdiğini nasil anlarsiniz?

9 aydır bir ilişkim var kiz arkadasim izmirde okuyor ben muglada çalışıyorum her söylediğimi yanlış anlıyor. Evet biraz kiskanc biriyim baska erkeklerle dışarda oturmasini istemiyorum okul ortaminda ister istemez muhattap oluyorsun izmire gitmeden yüzük istemişti ama gittikten 1 ay sonra takmak istemedi okuldaki arkadaşları dalga geçtiği icin takmak istemediğini söyledi sizce bu kiz beni seviyor mu ya da aşık olmasi icin ne yapmaliyim?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzak mesafe ilişkisi zor ama ben sevgilimin sözünden cıkmadım evet oraya buraya izin vermedi kolay kolay ama izin vermediği için çok çalışıp aynı şehre tekrar gectim yani üniye giden herkes değişmez değişen de karakterinde vardır seni anlatması gerek herkese yüzük takmasa bile adının yazdığı kolye taksın varlığın bilinmeli bu kadarına hakkın var

0|0
    0|0
    • 7gün

Ben kendisinden şüphe etmiyorum odada ki arkadaslari biraz sıkıntılı yaptıklarını anlatti oda geldi muhabbet gecerken bana söyledi. Kiz arkadasiminda aklini çelip onunda onlar gibi yapmasın dan korkuyorum çünkü gittikleri yol yol değil. Eski erkek arkadaslariyla afedersin yatak muhabbetlerini anlatıyorlar. Yolda giderken durduran erkeklerle bara gidip numaralarini veren insanlar oda arkadaşları şimdi ne yapmaliyim. kiz arkadaşım guvenilir biri şüphem yok ama arkadaşları aklını celip onuda yanlis yoa sürükleyecekler.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...