Kapat

Kscanlar kendinizden 11 yaş büyük birisiyle sevgili olup evlenir misiniz?

Kscanlar hepinize Merhaba. İnternette bir kadınla tanıştım. Kadın benden 11 yaş büyük. Şu anda WhatsApp üzerinden mesajlaşıyoruz. Sizce aradaki yaş farkı sorun olur mu? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Güncellemeler:
3gün
Bende bu çirkinlik olduğu sürece 11 yaş büyük te olsa bulamayacam.
2gün
Çirkin olduğum için yine reddedildim. Ne yaptıysam olmuyor. Bundan sonra kimse bana Allah sana nasip eder v. b. söylemesin.

0|0
67

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben evlenmezdim bide siz kendinizden 11 yaş büyük bayan diyorsunuz bayanlar zaten erkeklerden çok erken olgunlaşır yaş olarak da sizden büyük olması sorun yaratabilir. Benim düşüncem , herşey gönlünüzce olsun.

0|0
    0|0
  • Yani kadın kendinden büyük ile evlense sıkıntı olmaz da erkek için bilemiyorum tavsiye etmem...

0|0
    0|0
  • 11 çok değil mi? Büyük konuşmayayım ama olmam.

0|0
    0|0
  • Sizin yaşınız kaç onun kac

0|0
    0|0
  • Kadın erkekten küçük olmalı

0|0
    0|0
  • Kadınlar her zaman erkeklerden genç olur ama büyük yaştaki erkekler genç eş ister

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evlenmem ben 24 yasindayken 34 uasinda sevgilim vardi 10 numsra anlasiyoduk ama bir zaman sonra sıkılıo genclere bakmaya basliyosun o yuzden yurumez ha sevisirsin iliski yasar takilirsin orasi ayei konu

0|0
    0|0
  • Kendinden büyük kadın seni sağlam kullanır bro dikkat et kendine *. *

0|0
    0|0
  • Ya bende çok konuştum öyle de valla kardeş boş işler sen huyuna suyuna göre bak beğen gerisi boş

0|0
    0|0
  • Sevgiye bağlı neden olmasın

0|0
    0|0
  • 10 yaş büyük sevgilim olmuştu...

0|0
    0|0
  • Zevkler tartışılmaz, bana kalsa evlenmem sanırım.

0|0
    0|0
  • Diri mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...