Sevgilim hiç buluşalım demiyor arkadaşlar neden olabilir?

Hep iki hafta falan geçiyor anca öyle.
Güncellemeler:
5gün
Beni aradı bir şey mi oldu dedim ( hiç aramaz normalde) yok sesini duymak için dedi konuşuyorduk konuyu şuna getirdi Allah göstermesin ayrılırsak falan dedi ben rahat bir yapım var takmam gibisinden konuştu ben de iyi ben de takmam sildim mi tam silerim kapında yatacak halim yok dedim şaşırdım böyle demezdin dedi değişti düşüncem dedim iyi hatırlatırım bunları dedi bana
5gün
Beni aradı bir şey mi oldu dedim ( hiç aramaz normalde) yok sesini duymak için dedi konuşuyorduk konuyu şuna getirdi Allah göstermesin ayrılırsak falan dedi ben rahat bir yapım var takmam gibisinden konuştu ben de iyi ben de takmam sildim mi tam silerim kapında yatacak halim yok dedim şaşırdım böyle demezdin dedi değişti düşüncem dedim iyi hatırlatırım bunları dedi bana

0|0
57

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Az önce de birisi sevgilim sürekli buluşmak istiyor napabilirim diye sormuştu. Siz kızlar ne istediğinizi bilmiyorsunuz yemin ederim

0|0
    0|0
  • Belki parası yoktur. Belki başkası vardır. İhtimaller çoğaltılabilir.

0|0
    0|0
  • Parası kalmamıştır.

0|0
    0|0
  • Para harcamamak için

0|0
    0|0
  • Garip cok garip

0|0
    0|0
  • Yorgun oluyor olabilir, anlayış bekliyor senden.

0|0
    0|0
    • 5gün

işsizde şu an. Evdeyim diyor ama bazen babasına yardım ediyor hayvanları besliyor ya da.

• 5gün

Galiba biraz sıkılıp bunalmış anladığım kadarıyla üstüne gitme anlayışlı davran biraz sonra özledim buluşalım aşkım gibi konuşup görüş sende bana biraz anlayış gösterir misin lütfen gibilerinden konuşma hakkın doğar

• Başkası var deme belki işi var çalışıyor

0|0
    0|0
    • 5gün

Hayır evde ya babasına yardım ediyor köyde oturuyorlar da

• 5gün

O zaman bir takibi hak ediyor
      Takip et mehtevuru

Kızlar Ne Diyor 5

• Sürekli buluşmanın anlamsızlığını bilen akıllı biriyle konuştuğun için şanslısın

1|1
    0|0
  • Devamli bulusmayi sevmiyo olabilir, vakti olmayabilir, durumu el vermeyebilir, sana ilgisiz olabilir, hayattan bezmis olabilir, kendinden yilmis olabilir. Olabilir de olabilir yani.

0|0
    0|0
    • 5gün

• Başkası vardır. Ya da sakladığı bişeyler vardır.

0|0
    0|0
    • 5gün

Ya her buluşmamız arasında iki haftayı buluyor

• 4gün

Kendisi bilir😂

• 4gün

Kendi kaybeder 😂✌️

• Vakti olmuyordur belki

0|0
    0|0
  • Parasi yoktur mahcup olmak istemiyodur belkide