Kız meselesi Allah’ını Kitabını Seven Gelsin?

3 yıl önce dışarıda hiç tanımadığım bir kız gördüm içimden +Ya Bir Kız Bu Kadar mı Güzel Olur? Diye düşündüm. 2 Yıl önceyse aynı üniversitede okuduğumuzu farkettim Kız sürekli bana bakıyor tanışmak istiyor gibi davranıyor du (Benim gibi utangaç Hıyar biriyle) Şaşırdım.. Gelip bana kalabalık içerisinden bu Otobüs nereye kalkıyor vs bir iki kere sordu. Geçen senede Rahmetli annem çok hastaydı odaklanamadım hiç birşeye Aktif olamadım Annem birçok şehirde hastanelerdeydi onunla ilgilendim normal olarak. Bu sene yeniden okul açıldı Annemin yokluğu beni üzüyor ben de bu işin içinden çıkabilmek için hayatıma sevebileceğim birini katmak istedim Kızın kapısına kadar gittim sesim titreyerek te olsa konuştum Tabii ki cevabı Hissettim + Hayır... Kız hayır dedikten sonra 1 aya yakın görmemek için ortak alanlara gitmiyorum ama daha fazla görmeye başladım nedense.. Bugün teyze olum aradı senin kız falan yerde cafede oturuyor dedi Ben işi kapattım dedim boşver. Akşam 5 te Annemin mezarlığını ziyaret ettim dönüşte kız (Nasıl Denk Geldik Bilmiyorum) önümden geçti bakmamaya çalıştı bende zaten soğudum ama görünce insanın içi kıpır kıpır olmuyor değil şimdi sizden yardım istiyorum 3 dakikanızı ayırırmısınız?

0|0
25

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Tövbest bu nasıl bir soru başlığı.. ben de geleyim dedim.

1|1
    0|0
    • 4gün

ya bir oku sana zahmet ne yapayım böyle bir durumda

• Annen kadar olmaz ama annen gibi sevecek birini bul
    Seni sevmeyen birinden sevgiyi dilenme

0|1
    0|0
    • 4gün

Dilenmiyoruz tabii belki oluru olur seviyorum ama köpek gibi peşinden gidemem tabiiki

• 4gün

Ya neden aptal yerine konasın. Takma geç ya herkes red yiyebilir

• 4gün

ben Redbulmuyum ya En kötü zamanımda bana gelip sonra sırf egosu tatmin olsun diye Yok diyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Canım benim ülke olarak ataerkil bir sistemimi var ne yazıkki o yüzden saklanmak yerine pozunu al çık meydanlara (abartma tabi atarlı ergenler gibi) ne kadar sevsen üzülsende dik durmazsan kimse sana yaslanıp güvenmez. Hadi aslanım intikam değil gücünü göster.

0|1
    0|0
    • 4gün

Onun için fedakarlık yapacağım o zaman sevgimi göstermeliyim bana yanlış yaparsa o zaman buna pişman ederim olur biter

• 4gün

Intikam yok diyom sana:-) bırak aksın kimseyede birşey gösterme.

• Kızları anlamak zor be hocam

0|1
    0|0
  • bir daha git

0|1
    0|0
  • arkadaş başlık yüzünden cevap yazmak zorunda kaldım zorun ne ya

Neyse sen o kızı bırak kardeşim o iş nihayete ermiş ben olsam son dediğin gibi nispet yaparcasına önümden geçip görmemezlikten gelen bir kız için kılımı bile kııpırdatmam

0|1
    0|0
    • 4gün

Aynen bende öyle düşündüm ama bakmıyormuş gibi yaptı derken şimdi intikam zamanı o zaman

• 4gün

intikam falan boş işler bunlar kardeşim
      hiç uğraşma tavsiyem
      bu işlerin ateşi anca seni yakıyor dumanı karşındakine bile ulaşmıyor
      umursama başka kızlara yönel

• 4gün

Güzel yorumladın abi gerçekten o kıx benimle çıkacak Emin’im ama artık bir tadı kalmadı ne yazıkki umarım mutlu olur kimsenin kötülüğünü istemem ama pişman olacaktır

• 3 dakika değil saatler ayirsak bile yersiz. senin durumunda olan çok kişi var. sen tam olarak ne istediğini soylememissinki soruda. soru bile sormamissin.

0|1
    0|0
    • 4gün

Soru açık ne yapmalıyım

• 4gün

Ne yapmak istiyorsun. tekrar kazanmak mı, unutmakmi

• 4gün

Yenıden bir kere daha konuşsam ama gururum incinebilir ya

Yükleniyor...