Lütfen okuyun şu an ağlıyorum çok kötü hissediyorum?

1 ay önce burda Türkmenistan li biriyle tanistim. Çok iyi biriydi çok iyi anlaşıyorduk. beni çok seviyorumdu ya da ben buna inandim. Günlük hayata ev işi yemek okul kardeşlerim her şeye ben bakıyorum çünkü annem ile babam boşandı annem yanımda değil. Benim böyle bir hayat yaşamam (teseturluyum) her şeyim onun çok hoşuna gidiyorrdu. Genel kültur olsun her (batmamliyim ) konuda birbirimizi tamamliyoduk ama tek bir sorun vardı. Bu gece yine güzel güzel konuştuk. Bana beni çok begendigini söyledi (minyon tipliyim) bazı hormonal sorunlardan ötürü sorun yaşadığını ve ona yardim etmemi istediğini söyledi. konuşarak tatmim
Etmek gibi. kabul ettim. istediği şekilde konuştum. İltifatlar ettim vs. Sonra bana çok teşekkür etti ve bence herşey zamn kaybı ve zamanımızı öldürüyor hakkını helal et dedi gelde delirme. Ağlamaya başladım. istemsizce. Bana sonra söylediği şey bu seni çok seviyorum bir an ne dediğimi bilemedim. zamanımızı öldürmedim ama haftada bir defa konuşalım seni bırakmak istemiyorum. Ben kendimi bu gece kullanılmış gibi hissettim. Gerçekten. halada özür diliyor ne dedigimin farkında değilim diye. ama söylediği şey bu :-ben ona mesaj atınca zorluymus gibi hissediyomus okulunu aksatiyomus. Ya gerçekten ben bu cümlelerden sonra yıkıldım. bana bitmesini istemiyorum diyor kaç defadır özür diliyor. Ama ben onunla asla konuşmak istemiyorum. beni ağlatarakmi sevgi gösteriyor , yoksa kullanarakmi saygı duyuyor? Hakli değilmiyim lütfen söyleyin. Benden 4 yaş büyük.(22 yaşında ) ben bu ilişkinin geleceği olacağına olan inancımı yitirdim 1 saat önce ağlarken bitti benim icim. Arkadaşlar şu an duygusalmi davranıyorum yoksa mantiklimi bilemiyorum? Karar verin lütfen ne yapmam gerekiyor

0|0
816

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Seni seven biri senin ağlamana kiyamaz ve seni kullanmak gibi bir girişime de yeltenmez. Bence sen kendine kötülük ediyorsun. Benim sana arkadaşca tavsiyem biraz üzüleceksin ama bitir ileride daha çok üzülürsün.

1|0
    0|0
    • 21saat

Bende öyle düşünüyorum

• Baya karlı bir iş olmjş onun için..
    Tabiki yakından bu herifle zaman geçirmeden gerçek niyetini bilemessin ama yaşın küçük aldanmaya çok meyillisin.. biraz zaman ver kendine

1|0
    0|0
  • Abi ben bunu okursam direk Türkçe öğretmenliğine terfi ederim o yüzden okumayacağım çünkü atanmayı bekleyenler var onlara öncelik verelim

0|0
    0|0
  • Ya senden istediğini almış onu bir nevi rahatlatmışsın yani boşalmışsın o olaydan sonra tiksinmiş senden kisacasi evet kullanmış seni ya bu kadarda hafif olmayın.

0|0
    0|0
  • Biraz akıllı olun ya aşkık olunca mantığınızı yitiriyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Kırık, şerefiz, hormonal ebeplermiş, eni kandırmış, muhattap olma

0|0
    0|0
  • Türkmen arıyorsun bizim burada çok var memlekette gel ayarliyim

0|0
    0|0
  • Kullanmış seni bırak bir erkek olarak sölüyorum bırak

0|0
    0|0
  • Allah aşkına ne işin var o adamla bırak gitsin ya

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Kıyamam yaaaa 😔

0|0
    0|0
  • Adam güzel kullanmış

0|0
    0|0
  • Asla kabul etme def et

1|0
    0|1
  • Üzüldüm gerçekten ama sende saflık etmişsin

1|0
    0|0
  • Kullanmış seni affetme aynını yine yapacak boşver onu yüz verdikçe foto da istemeye başlar bilmem ne filan boşver onu

1|0
    0|0
    • 21saat

İstedi ztn

• 21saat

E tamam işte boşver niyeti belli haftada bir konuşıcak onda da sen onu tatmin edicen sonra yine konuşmayacak bu böyle gider baya baya kullanır seni

• Sizi kullanıp atanlara değer veriyorsunuz. Demek ki kullanıp böyle süründürmek gerekiyormuş. Biz beceremedik...

0|0
    1|0
    • 21saat

O nasıl söz öyle. Kimse kullanılmak istemez. Kullanan kimseyi insan olarak görmüyorum . İnsan yerinede koymam

Kızlar Ne Diyor 8

• İnternetten mi tanıştın?
    Eğer öyleyse bende böyle bir şey yaşamıştım. Ama senin gibi saflık etmedim ve bağlannadım. Çünkü oradan ciddi düşünen birini bulman zor. Seni hele böyle birşey için kullanmışsa anında bırak yani. Ciddi düşünur mu senle bunların muhabbetini eden biri?

1|0
    0|1
    • 21saat

Evet ciddi düşündüğünü hatta bir süre sonra benim memlekete geleceğini felan söylüyordu

• 14saat

Merak etme bende öyle bir site kullandım. Eğer konuşmanız böyle ilerlediyse ondan bir halt olmaz. Gelsin bakalım gelebiliyorsa ondan sonra işin rengi değişir

• şu an ağla, boşalt içini. Sonra adını sanını numarasını herşeyi geride bırakıp yoluna devam ediyorsun. Allah a gerçek yüzünü gösterdiği için bunun dua ediyorsun. şükrediyorsun böyle birini hayatından çjkardığına

1|1
    0|0
  • Özür diliyor ama haftada 1 kez konuşalım diyorsa inan ki hala seni kullanmak istiyordur. Bırak ne hali varsa görsün

0|1
    0|0
    • 21saat

Haftada bir konuşursak sıra cinsellige gelmez diyor du bide

• 21saat

Yeterince zamn kaybettim. Sınav haftamda hiç çalışmadım . şu an ölmek istiyorum Vala.

• 21saat

Haklısın..

• Bence seni denemis. Acaba yaparmi yapmaz mi diye. Yaptigindada beni tatmim ederse herkesi eder diye dusunmus olabilir.

0|0
    0|0
    • 21saat

Öyle bir durum söz konusu değil.

• 21saat

Hicbir zaman bilemezsin. Sonucta sadece 2 aydir taniyosun 2 yil degil. Ama cok uzuldum ve aglamana gercekten degmez. Uzme kendini. Gecmez zannediyosun ama gercekten geciyor.

• Bırak gitsin.
    Alacağını almış sanki.

0|1
    0|0
  • Seninle oynuyor bariz.

0|0
    0|0
  • Burda Çeçen mi Türkmenistan li mi ney biriyle ben de konuşmuştum. Çocukken erkeklerle ilişkiye giriyormuş
    Kadınlara dönmek istiyordu ama manygn tekiydi hala erkeklerle yapmayı filan istiyordu
    Hormonal bozukluk dediğin bu tarz bişey mi?

0|0
    0|0
  • Çok pardon ama türkmenistanlı bir çok kadın girdi hayatımıza babam yüzünden bir tane ahlaklısını namuslusunu görmedim erkekleride demekki p. ç oluyomuş türk erkeklerinin suyu mu çıktı bir sürü adam gibi türk var bırakın şu uzak diyarları

1|0
    0|0
Yükleniyor...