Aklımda sürekli bişeyler kuruyorum senaryolar olmamış olayları olmuş gibi hissediyorum ve yanılıyorum ne yapıcam bilmiyorum?

Ne yapıcağımı bilmiyorum sevdiğim kadını kaybetmek üzereyim aklımda sürekli senaryolar kuruyorum mesajıma 4 dakika geç cevap verdi diye ağzıma gelen herşeyi söyledim halbuki instagram hesabı bendede kayıtlı neden yapıyorum böyle yapıcak bir insan değil asla yapmaz ama bunu hissediyorumbunu en ufak bir şeyde git de bana diyorum sürekli beni aldatıyormuş gibi geliyo abi çıldırıyorum kendi kendimi kandırıyorum bunu istemsizce yapıyorum ellerimle herşeyi mahfettiğimin farkındayım ama içimde bu dürtüleri oraya çıkaran birşey var sanki ıssızlığı karanlığı sevdiren belkide oraya aitim ritalin kullanmaya başladığımdan beri böyle o ilacı burundan almaya başladım o ilacı aldığım gün ve ertesi günler dünya sanki bir cennet sabahlara kod yazıp herşeyi okuyor araştırıyorum durmadan okuyorum bu hafta 8kitap bitirdim okudukca okuyorum nezaman kitabın kapağını kapatsam aklıma gene o saçma düşünceler geliyo en basidi gece kafamı yastığa koyduğumda gelen saçma görüntüler yunus balığının kafasından balıklar çıkıyor ve kendi ekseninde dönüyor değişik ne saçma bu düşünceyi kafamdan çıkartıyorum bu seferde geceleri rüyalarda yaşıyorum abi insan rüya görmek ister ben orda başka bir dünya yaşıyom ya hocaya gittim 3 4 tane bir sıkıntı olmadığını söyledi ben hiçbirşey istemiyorum sadece onu kaybetmemek onun hep benim olmasını istiyorum. ne gerekiyorsa denedim ama olmuyor olmuyor ya

0|0
02

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikolojik destek al

0|0
    0|0
  • Sıkıntıları fırsata cevirmeyi hil. Ben olsam rüyalardan ve gördüklerinden ilham alıp bilim kurgu romanı yazardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...