Evli olan arkadslar siz kavgadan sonra nasıl davranıyorsa?

Yaklaşık bir buçuk yıldır evliyiz 7 aylık bir bebeğim var eşim sinirli sürekli benm üzerind e üstünlük kurmaya çalışıyor bağırıyor sinirleniyor bende ezilmek istemiyorm ve buaralar çok tartışmaya başladık alttan da almak istemiyorm eşim barışmaya çalıştığında hemn barışmak ta istemiyorm seni durum alışkanlık haline gelmesin sizce ne yapabilirim?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• yakında boşanırsınız. olanda o sabiye olacak. seni yetiştirenler utansın. senin zaten utanman yok gbi geldi bana. ezmekmiş. ezdirmemekmiş. pehhh

0|0
    2|0
    • Bu şekilde keşke önyargılı konuşmasan ben annem babamda boşandı ve ne kadar üzücü bişey olduğunu biliyorm

• Susla çok bilmiş tek suç kadında mı

• @Korsan_28 tek suç kocasında gibi anlatan bir kadın egoisttir yalancıdır. evet kadında tek suç simdi ikile evladim. hatuna yazacaksan digr yolu dene. benim üstyümden prim yapmaya çalışma. lv in yetmez çünkü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Seriye bağlama ama bazen de alttan almak zorundasın inatlaşmaya giderse saygı sevgide biter sonrası malum allah korusun

0|0
    0|0
    • Evet inatlaşma daha da kötü oluyor eşimden kaynaklı oluyor sence neden alttan almak zorundayım

• Evlilik bir oyundur bazen kavga etmek bazen alttan almak bazende dikleşmek yani inada bindirmeden karşındaki kişiyi öğrenip onun nabzına göre hareket etmek halk diliyle geçinmek yani idare etmek neye sayarsan say oyunu doğru oyna

• Haklısın ama sonuçta bir evliliği yurutuyorsunuz odunluk yapıp seni üzüyor olabilir bunu açık bir dille konuşarak hallet derim

0|0
    0|0
    • Soruyorum pişman oluyor gibi ama sonra yine yapıyor bense aynı şekilde cvp verince inatlasiyirz daha da kötü oluyor sessiz kalıncaya sanki beni sindirmeye çalışıyor gibi ne yapacağımı bilmiyorm

• Can çıkar huy çıkmaz bu kesin bir şeydir ama sende fazla sinirlisin galiba

• Yelkenler fora rüzgâra göre yol al eşine ayak uydur. O mutluysa sende mutlu ol o sinirliyse sebebini öğren yoksa hayatınız cehennem olur.

0|0
    0|0
    • Eşimin ruh haline gire yaşıyoruz zaten ama çok sıkcı ve üzücü bir durum

• Gerçekten de zor bir durum ama insan kendinden küçük gördüğü insanlara sinirlenir. Sinir üstünlük taslamadır yani sebebi öğren

• Tavır koy

0|0
    0|0
  • Sizinle acil konuşmam lazım çok acil sonra pişman olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...