Sizce ikizler burcu nasil?

kız arkadaşım tarafından ihanete uğradım tutarsızdı dengesizdi en ufak şeyde ayrılıyordu onu idare ettim hep örnegin abisi duştan çık işe gidicem tuvalete gtmem gerekiyo demis çıkmış yüzüne tükürmüş abisi bana ihanet ettiğini öğrendi benle yüz yüze konuştu benim kardesim sana yaramaz dedi seni haketmiyo dedi örneğin sen beni deneme sınavına kaldırmadın dedi ve ayrildi bir keresinde hakaret ediyodu senden bir sürü var diyodu sonra ağlıyordu pişman oluyordu ozur diliyodu bende seviyorum diye idare ediyodum herhalde elinde degil diyordum onu oyle kabullendim ailesine karsida oyleydi en sonunda ihanet etti öz kiz kuzeni bana sen elin oğlusun o benim kuzenim sen ondan daha iyisin dedi bana bile böyle davranıyo dedi..

0|0
47

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• pardonda bunun burçla ne alakası var? şu zihniyeti değiştirin artık

0|0
    0|0
  • Pişmanlıktır. En küçük kardeşim ikizler burcu dövmemek için zor tutuyorum kendimi bazen😀

0|0
    0|0
  • Ah bu ikizlerrrr dövcem bu ikizler kızlarını artık

0|0
    0|0
  • İkizler burcu dengesizdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende ikizler burcuyum olumlu yanları fazla ama ruh halimiz asırı degisken bugun cayı severiz yarın kahveyi

3|0
    0|0
  • biz ikizler burcu adamın dibiyiz ama kimsenin haberi yok

1|0
    0|0
  • İkizler burcuyum ve ikizimde var (kız) ama bunun burç ile alakası yok. 🤔

0|0
    0|0
    • 21saat

ama bu kişi normalmi peki

• 18saat

zekiydi tutkuluydu çekiciydi afedersiniz seksiydi çılgındı onun için unutamıyorum sanrsam kirpikleri ve gözleri aşırı güzeldi hayat doluydu yanında hic sıkılmazsınız vakitin nasil geçtiğini anlamazsınız

• 11saat

Şimdilik böyle düşünüyorsun ileride bekli de gittiği için teşekkür edeceksin.

• İkizler burcu hayranıyım. İlah gibiler

1|0
    0|0
    • 22saat

böyle sen sakraklar hayat dolular ama efsane çekiciler tutkulular

• 22saat

İşte ondan hayranım valla

• 21saat

çok ta zeki ve uyanıktı hayranlık bende de vardi onun için o kadar idare ettim

• Çok hojdur

1|0
    0|0
  • mükemmel

1|0
    0|0
  • Benden uzak olsun ikizler

0|0
    0|0
Yükleniyor...