Çok mu şey istiyorum arkideşler?

Deli gibi aşık olup evleneyim istiyorum🙈romantik mi romantik sadık efendi bir eşim olsun 😌 küçücük şirin mi şirin bahçeli evimiz olsun domates biber çilek felan yetiştirelim evimin her yerinde çiçekler olsun 😅 ben ressam olayım👩‍🎨 evimin bir köşesi kütüphane olsun mesela 📚 Sonracığıma kaynanam beni çok sevsin ben de onu anne kız gibi olalım her ne kadar altın takmasını sevmesem de beraber günlere gidelim orada takayım şıngır şıngır hava atayım sjjdjdhd misafirlerime yeni gelin sunumları yapayım dkdjdjdn neyse bu kadar hayal yeter evde kalıcam ben okulumun bitmesine 5 sene var🙄

0|0
416

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok güzel bir hayalin varmış
    İnşallah gerçekleşir😀

0|0
    0|0
  • Ne güzel hayallerin var varda sen evde kalma bence alsın biri seni hemen 😏

0|0
    0|0
    • 4gün

Annem izin vermez

• 4gün

Adaylar bana göre değil hep mi serseriler bulur beni efendi olsun istiyorum. Kesinlikle tipe bakmıyorum öyle çok ama karakter çok önemli benim için

• 3gün

Demek ki onlar seni daha çok beğeniyor. 😊 Kotu bir durum serseri kişilerin hep olması istediğin gibi birinin karşına çıkmamış olması benimde aynı karakterli, seviyeli biri karşıma çıkmıyor nedense elbette birinde karakter çok önemli olan bir şey. Tipe bakmıyorsun demek o zaman aradığın kişi kalp güzelliği olmali. 😊

• Güzel betimlenmiş bir hayal 😂 ikimiz yaşıyoruz gibi hissettim

0|0
    0|0
  • Ölme eşşaağaam ölme😂😂

1|0
    0|0
  • okulun bitsin ben seni alım :D böyle bir hayalim benimde var...

0|0
    0|0
  • Rabbim gönlüne göre versin inşallah

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • Onu bende istiyorum ama olmuyor 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Çok tatlı lann

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • Seni istemeye geliyorum yarin

0|0
    0|0
  • Evlenirsin sabret

0|0
    0|0
  • Hayaller iyidir

0|0
    0|0
  • Herkes ister
    Aşk isteyerek olunan birşey değil ki
    İstemsiz bir anda olur umarım birgün olursun
    Ama karşılıksız olmasın düşmanımın başı vermesin karşılıksız olanını bitiriyor adamı

0|0
    0|1
  • Oyy tatlim gel

0|0
    0|0
  • evlen sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...