şu an birlikte olduğum sevgilimin ayrı kaldığımız dönemde başka biriyle birlikte olduğunu öğrendim kafayı yitiren yardım?

7 ay birlikte olduğum çok sevdiğim sevgilimle ayrılmıştık birkaç sebepten dolayı aldatma falan değil anlaşamıyorduk ondan ben ayrıldım ve 2 buçuk ay ayrı kaldık onu unutmaya çalıştım deliler gibi zor olsada ama unutamadım işte çünkü severek ayrılmıştık o geldi barıştı benle affettirdi kendini 2 buçuk ay sonra ve barışmamızın üstünden 4 ay geçti bugün konusu açıldı ve ayrıyken bir kızla yatmış duyunca yıkıldım bildiğin kaldıramadım çünkü hep merak ettiğim bir konuydu ve benim bu derece takılmama normal gözle bakmadı sen yoktun o zaman diyor yaşadım işte diyor bu psikoloji içinde olman normal bişey olmadığını söylüyor ve ben iyice yıkılıyorum sizce haklı mı söylediklerinde ben benim öptüğüm dudakları başkasının öpmüş olmasını kaldıramıyorum napıcam böyle bu arada bir birlikteliğimiz olmadı ileri düşünen ciddi bir ilişkimiz var.

0|0
93

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yatmışsa birşey hissetmemiştir oda demekki seviyoki böyle şeyler yapmış ve en son sana gelmiş cunku seni seviyordur. Daha acik konusmak gerekirse takılma boyle şeylere. Hersey sevgiliden ibaret degil gozunu ac ve dunyaya bak ne insanlar ve ne zorluklar var hersey sevgiliden ibaret degil. Yanlis anlama sitem etmiyorum sadece farkında olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Bu olayı çok gözlemlemiş biri olarak söylüyorum bilsen ki o gidince öleceksin... onu yolla onu aldıgın pislige geri bırak o adamdan adam olmaz

1|0
    0|0
  • fazla düşünme ilerini ozaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İnan bana her boşlukta bunu yapıcak. Potansiyel zampara. Ayrıl

0|0
    0|0
  • Ay pislik ya

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Sen haklısın o kişiyi unut seni kullanır

0|0
    0|0
  • Kafana takma zamanla alisirsin

0|0
    0|0
  • Senden öncede başkalarıyla yatmış olabilir öyle düşününce insan kafayı yiyor bilirim. Kendini rahatlatman lazım ben yoktum o zaman deyip elden birşey gelmez.

0|0
    0|0
  • Maşallah o kadar seviyo ki seni başka biriyle beraber olmayı kollamış gibi unutma kimse yanlışlıkla soyunup sevişmez.

0|0
    0|0
  • Birlikte degildiniz normal

0|0
    0|0
  • Ayrıl bence aklından çıkmaz çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...