Bazen düşünüyorum da bu dünyada niye yaşıyorum sevgilim yok arkadaşlarım var fakat beNi aramıyorlar dersler istediğim gibii değil?

Bu hayatta çok yalnızım 20 yaşındayım sevgilim yok hiç olmadı ama millet hayatını yaşıyor. İstediğim maddi olarak iyiyim fakat manevi olarak çok yalnızım tek başıma dışarı çıkıyorum çünkü onlar varken istediğim yere gidemiyorum. Dalga geçebilirsiniz merak etmeyin. Ne zaman bir kıza yaklaşsam hep yanlış etki bırakıyorum kızların üzerinde çok üzülüyorummm. Yanlış anlaşılıyorum kızlar tarafından. Bende istiyorum sevgilim olsun ama olmuyor. Dersler desen 7 dersten 2 zayıfım var ne yapacam bilemiyorum. Elimden geleni yapıyorum ama olmuyor. Altın senem olacaktı fakat Teneke senem oldu.
Arkadaşlar hep insanların işi düştüğünde arıyorlar ama yok nasılsın iyimisin değil bazen intiharı düşünüyorum. ÖLMEK İSTİYORUM BU HAYAT BU İNSANLAR BENİ SEVMİYOR KIZLAR BENİ SEVMİYOR BEN NİYE YAŞAYAYIM PEKİ?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Hayat arkadaş, sevgili, dersler döngüsünden ibaret değil aslında.
    Bir yerlerde senin için bekleyen bir şeyler illa ki vardır.
    Ki bu, yukarıda saydıkların düzelecek demek değil.

0|0
    0|0
    • Beni bekleyen kız olamaz çünkü azcik bile. ilgilensem benden nefret ederler

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugünleri bir aşama gibi düşün elbet zaman geçtikçe yoluna girecek bazı şeyler

0|0
    0|0
  • Zamanla ya

0|0
    0|0
  • Böyle düşünürsen zaten kaybedersin

0|0
    0|0
    • Iyi duşundum de noldu birine yaklaşsam dikkatli de olsa benden nefret eder bir kız.

• 4gün

Kendi içinde kendini sorguladın mi artılarını eksilerini geliştirebileceğin yönlerini düşündün mü?

• 4gün

Ewd

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...