Eski sevgilimin iktidar karşıtı paylaşımlarını şikayet ettim. Ceza alır mı?

Eski sevgilimin birkaç yıl önce yapmış olduğu Tayyip Erdoğan karşıtı paylaşımları vardı. Bunları cumhurbaşkanına hakaret içeriyor diye Cimer'e şikayet ettim. Ceza alır mı sizce? Benim için sıkıntı oluşturacak bir şey olmaz değil mi?
Güncellemeler:
Eski sevgilimin işi bitti arkadaşlar :D

Bugün sabah ifade vermesi için tebligat göndermişler, bir ortak arkadaş sayesinde öğrendim. Ben bile bu kadar hızlı olacaklarını düşünmüyordum. Daha 10 gün önce şikayet etmiştim.

0|1
013

En İyi Erkek Görüşleri

• Nekadar canımsın siyaset aşk salak olmassan olduğu gibi kabul ederdin ne yazarsa yassın seni sewdikten sonra seweceğim kizın babası ailemle düşman olsada vaz geçmem ben

0|0
    0|0
    • Bir de Türkçe konuşabilsen

• Ortada şu an sevme durumu yok, ayrıldık çünkü, o seviyor mu bilmiyorum ama benim sevmediğim kesin.

İstediğini savunsun, istediğine karşı çıksın, onun görüşünden bana ne? Ben sadece intikam için şikayet ettim, iktidar karşıtı olduğundan ya da iktidar savunucusu olduğumdan değil.

• Bence yakışmaz bir bayana giderse dedolsun gitsin

• Ceza almasa bile ifade vermeyle falan biraz uğraşır huzuru kaçar, ihbar edenler gizli tutuluyor ama tabi adam tahmin eder o da seni şikayet edebilir.

1|0
    0|0
    • Cidden eder mi? Etse de benim şikayet ettiğimi kanıtlayabilir mi ki?

Ceza alırsa zaten suç işlemiş durumunda olacak, ben de suçu ihbar etmiş olduğum için şikayet etme hakkının olmaması lazım. Almazsa da yaptığım ihbar iftiraya girmiyor ki, yine de şikayet etti diyelim, bir şey çıkar mı?

• Sonuç olarak sen ihbar konusunda rahat ol.

• Teşekkür ederim :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

011
  • olmaz ve iyi yapmışsın ben cezaevinde memurum çok gördüm onun gibileri

0|0
    0|1
    • Direk hapse atıyorlar yani, ifadesini alıp serbest bırakmıyorlar

• Yuh ya kızlardan korkulur.😨
    Derdin neydi de uğraştın?

0|0
    0|0
  • Ceza alırsa arkadaşın haklı olmuş olur. Umarım almaz ama böyle bir yönetim varken gayet mümkün

0|0
    0|0
    • Benim sorunum iktidar hakkında ne düşündüğü değil. İster savunsun ister karşı çıksın bana ne? Ceza almasını sırf intikam için istiyorum.

• Alabilir. Paylaşımlarında gerçeklik payı var mı diye baktin mi.
    Yoksa takım tutar gibi siyasî parti mi tutarsın

0|0
    0|0
    • Tek amacım intikam almak.

• Ahiretle ya da kul hakkıyla ne alakası var? Ben iftira atmıyorum ki. Sadece daha önce yaptığı ve suç kabul edilen bir şeyi ihbar ediyorum. Suç sayılacak şeyler paylaşmasaymış o da.

• Sen olgun değilsin. Şap ile samanı karıştırıyorsun. En iyisi sana cevap vermemek

• Aptalsin

0|0
    1|0
  • Senin a*mk ben

0|2
    1|0
  • Yuh 😀😀

0|0
    0|0
  • Şerefs*z denen kişi sen oliyormuşsun

0|0
    1|1
  • Olur tabi niye böyle birşey yaptın mi

0|0
    0|0
  • Benim bir fikrim var

0|0
    0|0
  • Ağır ergensin. Olgunlaşmaya 10 yıl var senin intikam içinmiş.

0|0
    0|0
    • İntikam almayıp da ne yapacaktım?

Yükleniyor...