Kapat

Ask konusunda neden bu kadar şansizim (ilerde bulursun bekle vs demeyin! Silerim yorumu) Bir şeyler yanlış da ben mi anlamıyorum?

Ne zaman birine asik olsam Ya benden nefret ediyordur ya sevgilisi vardır ya da bilmiyorum başka bjr nedeni vardır. Hiç bir zaman olmaz bana aşık olana oliyim desem yok ki de olayım. Şimdi bana git yakınlaş vs demeyin bunu deniyorum ama karşılık vermeye bilir, ittirebilir öyle değil mi? (Mecazi anlamda ) Bunu da düşünmek gerek. Ayrıca cidden iyi bir kızım kendimi övmek için değil bugün bir tane çocuğa çok üzülüyorum seni üzgün görünce dedim ve çocuk "Sevgilimin yanındayım kb (: " Dedi Ayrıca dış görünüşe gelince de bir çok sevgilisi olan kizdan iyiyim ben su genç yaşimda bir kez olsun sevgi görmek istiyorum ama realden istiyorum dokunabileceğim birini istiyorum Aslında uzun uzun yazardim ama siz okuyun diye kısa tuttum (((:

0|0
111

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Sana uyan birine denk gelmemişsin sanırım. Uyan derken ortak yönleriniz fazla olan kastettim. Senin sevdiğin şeyleri seven birini bulmalisin da kolay olsa yazmazdin sanırım 😅 Burdan olmuyor zaten iki taraf da istekli değilse ve de yakın değilse 🙁 Ya kızların bı knksi olur ya dertlestikleri git ona anlat içini dök bence 😅

1|0
    0|0
  • Banada sabret bulursun diyorlar ama dürüst bir kız nerde bu devirde herkes ihanet peşinde

1|0
    0|0
  • Psişik konular aciklarim istersen mesaj atarsan yardimci olurum.

0|0
    0|0
  • Sert bir kadınsın. Bana çekici geliyorsun. Başkalarının senden hoşlanmaması normal.

0|0
    0|0
  • duyanda kül kedisi sanacak

0|0
    1|0
    • 3gün

Ne alaka canım kardeşim

• 3gün

Zaten yakın değildim ki

• 3gün

yakın olma ihtimalini düsündügünü anlamıstım benden sana yar olmaz.

• Ne kadar egolu birisi oldugun basliktan belli

0|0
    1|0
  • Bilemedim açıkcası yanlış yaklaşıyorsundur belki.

0|0
    0|0
    • 3gün

Yoo gayet tatlı yakisiyorum birine selam demiştim sen kimsin ki bana mesaj atiyosun demişti ve şimdi sevgilisi var ve çok mutlu

• 3gün

Bana göre kolay kızlar çekici değil mesela bana Selam yazan bir kız ilgimi çekmez belki senin yazdığın kişi de aynı şeyi düşünmüş olabilir.

• 3gün

Ne yapsak olmuyor yeter ya ne var selam yazmakta. Hiç çabalamaz hiç kendimi fark etirmessem gelmez ki. Hem ilgi gösterin diyonuz hem kolay diyonuz sizi anlamıyorum cidden çok karmaşksnx

• Hiç mi talibin çıkmadı be

0|0
    0|0
    • 3gün

Geçmişte çıktı ama olmadı ayrıca ben şimdi istiyorum

• 3gün

Yazmicm nasıl olsa anlamiyon

• 3gün

Nasıl olsa anlamıyorum? Hmmm peki şimdi anlaşılıyor neden yok
      İyi günler

• Nerelisin ki bulamıyorsun?

0|0